Пт, 19-04-2024, 12:53

22:54
"Карпати" - "Динамо" - 0:1

Центральний матч 1/8 фіналу Кубка України відбувся у Львові, повідомляють nowostimira.com.

У принциповому поєдинку місцеві "Карпати" мінімально поступилися київському "Динамо".

Гості із перших хвилин протистояння побігли вперед забивати швидкий гол. І вже у дебюті матчу Теодорчик зумів відкрити рахунок. Але підопічні Реброва не зупинилися й намагалися відразу забити ще, щоб забезпечити собі комфортну перевагу.
Натомість "Карпати" були не такі небезпечні та активні попереду. Львів’яни діяли другим номером та розраховували впіймати суперника на контратаці. У підсумку перший тайм завершився без небезпечних моментів біля воріт Рибки, який почувався впевнено та надійно за своїми непробивними захисниками.

Після відпочинку "Карпати" почали діяти більш активно та використовували для своїх проривів фланги. Проте "Динамо" більше володіло м’ячем та повністю контролювало гру, регулярно створюючи моменти біля воріт Мисака.

Окремо відзначимо ультрас, які створили на стадіоні справжню кубкову атмосферу. Це стосується як львівських, так і київських фанатів. Судді навіть довелося призупинити початок другого тайму, через те, що димова завіса обмежувала видимість на стадіоні.

Останні хвилини протистояння були напружені, але більше голів глядачі так і не побачили. Відтак поєдинок завершився мінімальною перемогою "Динамо", і тепер все вирішуватиметься у матчі-відповіді на НСК "Олімпійський".

"Динамо": Рибка Олександр, Хачеріді Євген, Даніло Сільва, Домагой Віда, Макаренко Євген, Гусєв Олег (К), Мігель Велозу, Сидорчук Сергій, Беланда Юнес, Джермейн Ленс, Теодорчик Лукаш

запасні: Артур Рудько, Євген Селін, Микита Бурда, Владислав Калітвінцев, Безус Роман, Віталій Буяльський, Рибалка Сергій

"Карпати": Мисак Роман, Мірошниченко Денис, Пластун Ігор (К), Балажіц Грегор, Володимир Костевич, Чачуа Амбросій, Даушвілі Муртаз, Мартинюк Ярослав, Кожанов Денис, Ксьонз Павло,Сергійчук Михайло

запасні: Ільющенков Олександр, Кополовець Михайло, Гітченко Андрій, Худоб'як Ігор, Тарас Пучковський, Вадим Страшкевич, Голодюк Олег

Гол: Теодорчик 6

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41034 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Динамо - 0:1