Пт, 29-03-2024, 00:07

20:54
"Карпати" - "Арсенал" - 0:2. ВІДЕО

Боротьба двох аутсайдерів. На двох команди у чотирьох зіграних матчах набрали аж один бал. Своїми шансами поповнити очкову скарбничку краще скористалися гості.

Попри безліч моментів львівські "Карпати" не реалізували нічого, натомість дали заввиграшки забити супернику. Львів'яни відіграли дуже добротний перший тайм і провалились у другому (особливо у захисті). Єдине, що наприкінці гри "леви" знову зібрались і показали характер. Та все марно, бо по-перше, в нападі не було кому забити бодай м'яч (лише один Гладкий змарнував 5 ідеальних нагод), по-друге, Боровик творив дива.

Понад 20 ударів випустили "Карпати" вбік воріт "Арсенала", але жодного результативного. "Каштанчики" діяли скромніше попереду. але зі значно кращою реалізацією. У "Карпат" відзначаємо Голодюка, Бартуловіча та Гладкого (багато попрацював, але з голами реальна біда), нарешті, Васіна, якому Романчук у високому стрибку роздер шипами груди, відтак Денис зіграв лише 50 хвилин.

До слова, про Романчука. Олександр діяв дуже грубо і нервово і мав залишати поле задовго до фінального свистка. Натомість першу картку Віталій Годулян виписав захиснику гостей лише за бійку з Голодюком в кінці поєдинку. Зрештою, шукати винних у суддівських рішеннях було б зайвим - "Карпати" мали стільки стовідсоткових нагод, що мали б з лихвою покривати будь-які старfння опонентів. Потрібно працювати над завершенням.

"Карпати" – "Арсенал" 0:2 (0:0)

Голи: Шацьких, 53 (пен.), Адійя, 60

Попередження: Бартуловіч, 69, Голодюк, 85 - Старгородський, 45, Романчук, 85, Боровик, 90+

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4937 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Арсенал - 0:2. ВІДЕО

Санта Крус: Я не є гравцем "Лаціо"