Пт, 29-03-2024, 13:54

20:10
"Карабах" - "Дніпро" - 1:2

Дніпропетровський "Дніпро" зумів зберегти шанси на вихід у плей-офф Ліги Європи, перемігши на виїзді азербайджанський "Карабах".

Підопічні Мирона Маркевича здобули першу перемогу у груповому етапі. Для цього їм вистачило двох голів, автором яких став Нікола Калініч. Відзначимо, що хорватський форвард сьогодні підписав новий контракт із дніпропетровцями, що, мабуть, додало додаткової мотивації та спортивної агресії.

Перший гол у протистояння глядачі побачили на 15 хвилині, коли Калініч влучно замкнув подачу з флангу. Загалом у першому таймі проходила рівна гра на зустрічних курсах. "Дніпро" створив більше небезпечних моментів, але великої переваги українці не мали. Натомість господарі поля використали чи не єдину свою нагоду у першій половині зустрічі. На 36 хвилині "Карабах" зрівнює рахунок. Джордж забив гол-кресень зі штрафного. Відтак на перерву команди пішли із різним настроєм, проте все ще було впереді.

Після відпочинку суперники продовжили свою безкомпромісну боротьбу за 3 очки. Азербайджанці грали досить гостро попереду, але на завершальній стадії їм чогось не вистачало. "Дніпро" також не запам’ятався надмірно активними діями, але підопічним Мирона Маркевича вдалося забити другий гол, який і став вирішальним. Нікола Калініч на 73 хвилині оформив дубль, після чого гості намагалися зберегти рахунок та більше зосередилися на оборонних діях.

У підсумку все завершилося перемогою "дніпрян" із рахунком 1:2, завдяки якій вони набирають 4 очки та зберігають непогані шанси на вихід із квартету F.

"Карабах": Шехіч(В), Гараєв, Медвєдєв, Г. Ф. Садигов(К), Аголі, Гусейнов, Юсіфов, Рейналдо, Муарем, Річард Алмейда, Джордж

Запас: Велієв(В), Телі, Гурбанов, Тагієв, Ахмедов, Надиров, Алескеров

"Дніпро": Бойко(В), Мазух, Стрініч, Дуглас, Федецький, Чеберячко, Бруну Гама, Ротань(К), Н. Калініч, Коноплянка, Зозуля

Запас: Лаштувка(В), Лучкевич, Кравченко, Канкава, Бартуловіч, Шахов, Селезнев

"Карабах" - "Дніпро"- 1:2

Гол: 1:1 - Джордж (36) 0:1 - Калінич (15), 1:2 - Калінич (73)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4912 | Додав: adminA | Теги: Карабах - Дніпро - 1:2

ПЛ, 6-й тур: "Таврія" розгромила "Кривбас"
"Борусія" М - "Гамбург" - 1:2. ВІДЕО
Юрій Сьомін вдруге очолив київське "Динамо"