Ср, 24-04-2024, 03:56

23:54
"Ювентус" переміг "Монако" завдяки дублю Ігуаїна

В першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів туринський "Ювентус" здолав "Монако" – 2:0.

Аллегрі не міг розраховувати на дискваліфікованого Хедіру. Жардім з перших хвилин кинув у бій головних зірок команди: Мбаппе та Фалькао.

Молодь монегасків з відразу розпочала турбувати досвідчену оборону "Старої сеньйори" та Буффона. На 17 хвилині чудова реакція Джанлуїджі врятувала туринців після удару Мбаппе. За п'ятнадцять хвилин до свистка на перерву Алвес віддав класний пас п’ятою на Ігуаїна – аргентинець з метрів десяти розстріляв Субашича.

На старті другого тайму Фалькао з чудової позиції завдавав удару – знову Буффон не підвів своїх партнерів. "Ювентус" з відповіддю не забарився, але Маркізіо не переграв Субашича. Не забив Клаудіо, так знову відзначився Ігуаїн. Втрата м’яча від Бакайоко призвела до подачі Алвеса на аргентинця – 2:0 на користь італійців. До фінального свистка гості домінували та втримали важливу перевагу в два голи.

Перед грою-відповіддю (9 травня) "Монако" зіграє проти "Нансі"; "Ювентус" в дербі спробує здолати "Торіно".

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу (перший матч)

"Монако" – "Ювентус" – 0:2

Голи: Ігуаїн, 29, 59

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4975 | Додав: adminA | Теги: Ювентус переміг Монако завдяки дубл