Чт, 18-04-2024, 05:57

16:28
Юнацька збірна України пробилася на Євро-2013

Юнацька збірна України U-17, перегравши в останньому матчі групового турніру еліт-раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2013 команду Німеччини - 1:0, посіла першу сходинку в своєму квартеті та завоювала путівку до фінальної частини першості континенту.

Після нічиєї в матчі з Болгарією в рамках другого туру, в поєдинку проти Бундестіму, котра виграла дві зустрічі, українську команду влаштовувала лише перемога. І підопічні Олександра Головка її досягли, забивши гол за кілька хвилин до закінчення основного часу матчу. М’яч на рахунку нападника донецького "Шахтаря" Андрія Борячука.

Більшу частину матчу нашій команді довелося грати у меншості - на 29-й хвилині червону картку отримав захисник львівських "Карпат" Павло Макогон. Втім, витримавши стартовий натиск господарів турніру, та перебудувавши гру після вилучення, українці змогли грамотно зіграти на контратаках, змусивши голкіпера німецької збірної Маріуса Функа кілька разів демонструвати майстерність. Вистачало роботи і у воротаря української збірної Дмитра Безрука, який замінив Вадима Солдатенка.

Вирішальною в матчі стала 77-а хвилина, коли влучний удар вдався Борячуку. Пропустивши гол, німецька команда великими силами пішла вперед, але наші хлопці вистояли, завоювавши путівку до фінальної частини чемпіонату Європи, яка пройде у Словаччині з 5-го по 17-те травня. Жеребкування фінальної стадії відбудеться 4-го квітня.

Німеччина - Україна - 0:1

Гол: Борячук, 77

1. Україна 7 очок
2. Німеччина (6)
3. Болгарія (1*)
4. Естонія (0*)
*У збірних Болгарії та Естонії в запасі є ще одна гра.

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4888 | Додав: adminA | Теги: Юнацька збірна України пробилася на

Чеберячко: Прагну якомогашвидше віддячити Маркевичу за виклик у збірну
Президент київського "Динамо": якщо утрясемо дрібні моменти з Сьоміним, 24 грудня контракт буде підписано
Луческу: Ахметов готовий купувати найдорожчих гравців, але я проти
Рейтинг-таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна вже майже наздогнала Росію