Пт, 19-04-2024, 14:14

20:22
Іспанія - Італія - 4:0. ВІДЕО

Імпровізований коридор з гравців збірної Іспанії. По ньому зі сльозами на очах проходять гравці "Скуадри Адзурри". Проходять під оплески суперників. Заслужені оплески, повідомляють nowyny.eu.

Попри поразку із розгромним рахунком італійці у цьому матчі виглядали достойно. Про це свідчить і статистика. Володіння м'ячем абсолютно рівне, як і кількість кутових. Та й ударів у площину воріт піренейці завдали лише на два більше. Тільки от із чотирма із цих семи ударів Буффон впоратися не зумів. Та в жодному із пропущених м'ячів вини Джіджі немає.

На 13-ій хвилині Фабрегас, "розібравшись із суперниками” знайшов точним навісом голову Сільви - 1:0. Італійці не знітилися і побігли зрівнювати рахунок. Підопічні ж Дель Боске обрали тактику контратак. Тактику, яка їм принесла успіх на 41-й хвилині. Це вже Хаві помітив Хорді Альбу, який пробігши з центра поля відкривався для зручної передачі. Хаві її віддав, а Альба її реалізував. 2:0 - такий підсумок першого тайму.

Але апеннінці безпорадними зовсім не виглядали. Тим паче, що Касільясу неодноразово доводилося серйозно вступати у гру. Тож залишалися сподівання, що після перерви інтрига відновиться.

На другий тайм "Скуадра Адзурра” вийшла із свіжим нападником. Замість Кассано на полі з'явився ді Натале і одразу ж небезпечно пробивав головою. Трішки над поперечкою. Згодом Тото ще раз небезпечно пробивав та в цьому випадку врятував Касільяс. Підопічним Пранделлі не залишалося іншого виходу, як іти вперед. Та контрвипади "Червоної Фурії” ставали все частішими. Цього не міг не помітити Пранделлі, тож вирішив змінити Рікардо Монтоліво на захисника більш захисного плану Тіагу Мотту.

Мотта покинув поле вже через п'ять хвилин після виходу на нього. Не через вилучення - через ушкодження. Він "на рівному місці” потягнув м'яз задньої поверхні стегна. На носилках Мотта плакав як дитина. Можливо навіть відчував певну провину за собою, адже на той момент Пранделлі вже використав усі заміни.

Але апеннінці навіть у меншості пробували іти вперед, тільки от робити їм це з кожною хвилиною ставало все важче. А от іспанці все частіше розрізали оборону суперників. Протрималися італійці до 83-ї хвилини — свіжий Торрес реалізував передачу від Хаві, яка вивела Ніньйоса на побачення із Буффоном — 3:0.

А за дві хвилини до завершення основного часу асистував вже Торрес. Хуану Маті, який щойно з'явився на полі, залишалося просто влучити у площину. 4:0 - збірна Іспанії захистила титул чемпіона Європи і заслужила на похвалу і оплески.

Та на оплески заслужили і гравці збірної Італії. І першими, хто їх їм подарував, стали суперники по фіналу.

Детальніше ж про матч Вам розповість наша онлайн-трансляція Іспанія - Італія.

Також Ви маєте змогу дізнатися про передматчеві настрої у редакції "Футбол 24” а ще прочитати анонс цього поєдинку.

ГОЛ МАТИ

Категорія: ЄВРО-2012 | Переглядів: 41375 | Додав: adminA | Теги: Іспанія - Італія - 4:0. ВІДЕО

Матеус - футболіст "Дніпра". Офіційно!
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру
Сьомін приїде на матч "Динамо" - "Шериф"