Пт, 19-04-2024, 08:54

22:47
Іспанія - Франція. 2:0. ВІДЕО

Гравець мадридського "Реала" Хаві Алонсо вивів чемпіонів Європи у півфінал ЄВРО-2012 - іспанці перемогли французів з рахунком 2:0.

Іспанія - Франція. 2:0 (1:0)

Голи: Алонсо, 19; 90+1 (пенальті)

Попередження: Рамос, 31 - Кабай, 42; Менез, 76

Заміни: Сілва (Педро, 65); Фабрегас (Торрес, 67); Іньєста (Касорла, 84) - Дебюші (Менез, 64); Малуда (Насрі, 65); М'Віла (Жиру, 79)

Чинні чемпіони Європи у Донецьку здолали дворазових володарів цього трофею з Франції.

Ключову роль у цілому нецікавій грі відіграв Хаві Алонсо. Гравець "королівського клубу" у своїй ювілейній (СОТІЙ) грі за національну команду Іспанії забив на 19 та 91 хвилинах поєдинку. Перший гол Алонсо забив головою, що є доволі незвичним для нього. Сумніви "Червоної фурії" на перемогу розвіяв вдало реалізований пенальті, яке заробив форвард "Барселони" Педро на першій доданій хвилині матчу.

У першому таймі іспанці здебільшого контролювали м'яч, однак невдало грали на завершальній стадії без очевидного форварда (гол Алонсо виняток). Французи напевне були не готові до такої схеми і також не змогли створити щось небезпечне. У другому таймі іспанці не збільшили темп гри, а французи втомились. Виняток - Франк Рібері...

Однак Рібері, який був найактивніший у складі французів, їде додому не зумівши навіть дотягнути до четвертого "віце". Як відомо, вінгер "Баварії" програв фінали трьох турнірів (чемпіонату, національного Кубку та Ліги чемпіонів - лише другий).

Наступної середи у Донецьку суперфутбол: Португалія - Іспанія. Португальці не дадуть іспанцям спати на полі...

Перший гол...

Другий гол...

Категорія: ЄВРО-2012 | Переглядів: 41241 | Додав: adminA | Теги: Іспанія - Франція. 2:0. ФОТО