Пт, 29-03-2024, 13:15

01:12
Ісландія впевнено перемогла Україну

Збірна Ісландії перемогла збірну України в поєдинку 8 туру відбору до ЧС-2018. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Дублем у матчі відзначився Гілфі Сігурдссон, завдяки чому суддя зафіксував впевнену перемогу збірної Ісландії із рахунком 2:0.

Спокійно команди розпочали матч у Рейк'явіку, не поспішаючи йти вперед великими силами. Вже на 5-й хвилині Коноплянка перевірив Хальдоурсона, але голкіпер Ісландії все контролював. Якщо брати до уваги перший тайм, то найкраща нагода для взяття воріт була у Сігурдссона, якому зовсім трошки не вистачило, щоб скористатися панікою у штрафному майданчику "синьо-жовтих" та пробити по воротах.

Згодом збірна України відповіла також небезпечним моментом – Коноплянка пройшов лівим флангом та класно прострілив, але нікого з партнерів на місці не виявилось.

Загалом у першому таймі глядачі побачили рівну гру, хоч збірна України більше володіла м’ячем та частіше пробивала по воротах.

Зовсім по-іншому розпочався другий тайм. Ісландці активно розпочали гру та майже відразу відкрили рахунок. Суперечливим голом відзначився Гілфі Сігурдссон, який після прострілу з флангу перевів м’яч у сітку. Суперечливий, тому що суддя перед ударом Гілфі не зафіксував порушення правил проти Пятова.

Після пропущеного гола збірна України розгубилася, моменти біля наших воріт почали виникати все частіше, і на 66 хвилині Сігурдссон оформив дубль. Ісландці створили ще кілька супернагод, перш ніж Україна змогла заспокоїти гру та відвести її від власних воріт.

Кінцівка матчу була дуже напруженою та багатою на фоли. Судді не раз доводилося виймати з кишені жовту картку, щоб покарати футболістів та вгамувати їхні емоції. Варто відзначити, що збірній Україні так і не вдався фінальний штурм, щоб хоча б забити гол-престижу.

У підсумку "синьо-жовті" зазнали прикрої поразки та із 14 очками опустилися на 4 сходинку у групі I. Тепер попереду Хорватія із 16 очками, Ісландія (16) та Туреччина (14).

Відбір до ЧС-2018. 8-й тур

Ісландія – Україна – 2:0

Голи: Гілфі Сігурдссон, 47, 66

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4743 | Додав: adminA | Теги: Ісландія впевнено перемогла Україну