Ср, 24-04-2024, 12:20

22:36
"Іллічівець" - "Волинь" - 0:0
Перед звітним туром команди у турнірній таблиці віддаляв лише один пункт. Зрештою, після їхнього матчу між собою цей паритет зберігся.

Команди розпочали не надто активно, і, як з'ясувалося згодом, у такому темпі відбувався майже увесь матч. У першому таймі узагалі годі пригадати бодай один більш-менш небезпечний момент, а ті удари, які прийшлися у площину, для голкіперів команд проблем не створили.

Чесно кажучи, ще до перерви склалося враження, що голів ми у цьому матчі не побачимо. Навіть у лідера Маріупольців Костянтина Кравченка гра відверто не пішла. Напевне, саме тому на другу половину гри замість нього Павлов випустив Кожанова, от тільки Денис на полі узагалі загубився.

Та й узагалі, в другому таймі боротьби побільшало, от тільки гольових моментів тік і не виникало. За усі 90 хвилин можна згадати хіба що епізод на 70-й хвилині, коли Чижов посковзнувся і Суботіч отримав нагоду вийти віч-на-віч із Худжамовим. Але зблизившись із голкіпером "Іллічівця” нападник гостей вирішив впасти. Арбітр не просто не повірив у пенальті, а ще й не пожалів для Суботіча жовтої за симуляцію.

Зрештою, гостроти поблизу воріт як Худжамова, так і Літовченка, у цій відверто нудній грі більше не було, отож підсумкові нулі на табло виглядають повністю закономірними.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41038 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Волинь - 0:0

ПЛ, 6-й тур: "Арсенал" Київ - "Волинь" Луцьк
Кака: Гол - це те, що мені було потрібно