Сб, 20-04-2024, 02:55

16:41
"Іллічівець" - "Карпати" - 1:1. ВІДЕО

Четвертий тур Прем'єр-ліги стартував матчем у Маріуполі, де місцевий "Іллічівець" розійшовся миром з львівськими "Карпатами".

Матч розпочався натиском господарів на ворота молодого Підківки, проте більшість атак команди Павлова завершувалися неточними дальніми ударами. Гості ж масовано оборонялися і майже не ходили вперед. Забили львів'яни після стандарту: Бартуловіч навісив з кутового, а боротьбу в штрафному майданчику "Іллічівця" виграв Балажіц, який і відправив м'яч у ворота Худжамова. В першому таймі особливих моментів команди більше не створили.

Друга половина гри розпочалася володінням м'яча "Іллічівцем", яке не приносило серйозних проблем оборонцям "зелено-білих". Самі "Карпати" непогано контратакували і декілька разів могли подвоїти свою перевагу: небезпечно пробивав Бартуловіч, міг результативно завершувати атаку Гладкий. Після 70-тої хвилини господарі остаточно забрали ініціативу. Їх масований натиск на оборону "Карпат" завершився серією штрафних ударів, один з яких реалізував найактивніший гравець матчу Давід Таргамадзе.

На останніх хвилинах Федорчук "запоров" потенційно гольову атаку гостей, коли троє львів'ян виходило на трьох захисників "Іллічівця".

"Іллічівець" - "Карпати" - 1:1

Голи: Балажіц (30), Таргамадзе (83).

"Іллічівець": Худжамов, Іщенко, Ордець, Бутко, Полянський, Чурко (Федотов, 46), Путівцев, Окріашвілі, Таргамадзе, Фомін (Мандзюк, 66), Ємельянов (Тотовицький, 79).

"Карпати": Підківка, Пашаєв (Мірошниченко, 60), Пластун, Балажіц, Тищенко, Ткачук, Голодюк (Страшкевич, 88), Федорчук, Бартуловіч, Зеньов (Васін, 65), Гладкий.

Попереджені: Путівцев, Таргамадзе - Ткачук, Тищенко, Балажіц

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4848 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Карпати - 1:1. ВІДЕО