Пт, 29-03-2024, 02:32

18:04
"Іллічівець" - "Динамо" - 0:0

Кияни в Маріуполі не зуміли зломити опір азовців.

"Іллічівець" підтвердив статус незручного суперника для "біло-синіх". Впродовж всього поєдинку господарі на рівних боролись проти іменитого опонента. Маріупольці грамотно організували дії в обороні та час від часу самі створювали моменти біля воріт суперника.

В першій половині з боку команди Михайличенка запам'ятався удар зі стандарту у виконанні Велозу, після якого куля влучила в перекладину Худжамова. Небезпечно з-за меж штрафного пробивав Кранчар, але хорвату забракло точності, щоб відкрити рахунок в протистоянні.  У другому таймі кияни помітно активізували свої дії в атаці. Зокрема, кілька непоганих можливостей відзначитись "протринькав" Ідейє, в одному з моментів нігерієць навіть влучив в штангу. Не зміг допомогти гостям і Андрій Ярмоленко та Артем Мілевський, який на 54-й хвилині замінив вищезгаданого Кранчара. Міг ховати всі надії киян на позитивний результат в Маріуполі Окріашвілі, однак Торніке після помилки на виході від Шовковського не влучив у порожні ворота.

0:0 - "Динамо" без Олега Блохіна поки не може зачепитися за три очки, колектив зі столиці України вперше в сезоні здобув нічию у внутрішній першості. Сьогоднішній результат "біло-синіх" став приємною новиною для основних конкурентів команди в турнірній гонці. Зокрема, внаслідок вікторії над "Карпатами" у відрив пішов дніпропетровський "Дніпро". Спробує скористатися кризою в таборі киян і харківський "Металіст", підопічні Маркевича в останньому матчі 13-го туру вдома зіграють з луганською "Зорею". Щодо "Іллічівця", то команда Миколи Павлова на 7-й сходинці продовжує боротися за місця в Лізі Європи по закінченні сезону.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41028 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Динамо - 0:0

Друга ліга. Після 2-го туру в лідерах – "Чорноморець-2" та "Олімпік"