Вт, 19-03-2024, 14:30

21:48
"Іллічівець" - "Чорноморець" - 3:1

Маріупольський "Іллічівець" без особливих проблем здобув три очки у поєдинку проти одеського "Чорноморця".

Підопічні Романа Григорчука знову не зуміли нічим здивувати своїх вболівальників. У поєдинку з представником нижньої частини турнірної таблиці “моряки” пропустили три м'ячі, що вказує на серйозні проблеми у середині одеської команди.

З перших хвилин матчу “Іллічівець” контролював хід поєдинку й регулярно загрожував воротам Безотосного. Відтак у в екваторі тайму маріупольці відкрили рахунок. Після перерви господарі поля потроїли свою перевагу й спокійно догравали цей матч. Але “Чорноморець” все ж зумів забити гол-престижу на 87 хвилині та завершити це протистояння із більш прийнятним рахунком 3:1.

Щодо самої гри “моряків”, то варто зазначити, що їм важко було будувати атаки. Команда ніяк не може оговтатися від кадрових втрат. Хоча у її складі досі грають багато гравців хорошого рівня. Були й фатальні помилки у протистоянні. Наприклад, через безвідповідальність Тейку був забитий другий гол у матчі.

У підсумку все завершилося логічною перемогою “Іллічівця”, який насправді виглядав набагато краще, ніж команда із Південної Пальміри.

"Іллічівець": 12 Худжамов (капітан), 4 Довгий, 8 Тотовицький, 16 Мандзюк, 20 Чурко, 29 Гречишкін, 32 Іщенко, 39 Кулач, 44 Ордець, 77 Путівцев, 91 Бутко.

"Чорноморець": 12 Безотосний (капітан), 82 Ребенок, 52 Тейку, 2 П. Ковальчук, 77 Кутас, 8 К. Ковальчук, 10 Гай, 94 Данченко, 6 Де Матос, 7 Окріашвілі, 69 Антонов.

Гол: Кулач 26, Тотовицький 68, Чурко 74, Окріашвілі 87

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4949 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Чорноморець - 3:1

"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів
Люнгберг повертається на Туманний Альбіон
Блохін віддав би "Золотий м'яч" Мессі
"Реал" розгромив "Леванте". ВІДЕО
Фатіха Теріма в "Динамо" не буде, а Газзаєву запропонували очолити сочинську "Перлину"
Марчелло Ліппі дебютує на чолі збірної України в матчі проти Франції 7 червня
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал Сосьєдат" - "Валенсія"