Пт, 19-04-2024, 01:19

15:20
"Говерла" - "Зоря" - 0:1. ВІДЕО

Закарпатська "Говерла" у четвертому турі навіть за підтримки рідних трибун не зуміла набрати перші очки в чемпіонаті.

Матч тихенько наближався до закономірного результату - безгольової нічиєї. Адже обидві команди, хоча й охоче бралися за атаки, не достатньо ефективно діяли на стадії завершення. Було багато метушні поблизу воріт, відчайдушних проривів, швидкісних проходів того ж Одонкора, спринтерським якостям якого тільки позаздрити залишається. Проте дуже мало майстерності, та й фортуна цього вечора крутила носом, не бажаючи звертати уваги на потуги обох команд.

Тож все котилось до неприкрашених нуликів, які не здатен був переінакшити Лакі Ідахор, що радше став Анлакі, загубивши не одну нагоду протягом гри. Як не здатен був і Олександр Косирін і співпартнери. Зате міг Джаба Ліпартія. Грузину дістався надзвичайний подарунок у вигляді гри рукою від захисника ужгородців Єлісєєва. І Джаба не підвів, перехитривши Надя.

Грати залишалось ще 13 хвилин, як потім виявилось, включно з доданими арбітром. І "Говерла" віджила. Команда все так же невміло, але під пильним оком президента команди О. Шуфрича, цілеспрямовано йшла в атаку, сподіваючись взяти бодай кількістю. І тут господарі ледь не воскресили надії своїх вболівальників на здобуття очок. Проте Райчевічу та двічі Міщенку забракло кількох сантиметрів. Особливо драматичним виявився удар останнього на 97-й хвилині зі штрафного метрів з 22-х.

Проте м'яч по-зрадницьки відскочив від поперечки у поле замість того, щоб затріпотіти на радість місцевому глядачу у сітці воріт Постранського. "Говерла" залишається без очкового доробку і з великими проблемами у всіх лініях. "Зоря" з трьома перемогами видряпалась на четверту сходинку таблиці.

"Говерла" - "Зоря" - 0:1 (0:0)

Гол: Ліпартія, 84 (пен.)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41090 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Зоря - 0:1. ВІДЕО

Анчелотті розповів про склад на матч
Кубкова кампанія розпочинається: відбулося жеребкування попередніх етапів розіграшу "Датагруп-Кубку України" сезону-2010/11
Сем Аллардайс змушений шукати нову роботу - його вигнали з "Блекберна"