Пт, 29-03-2024, 09:01

20:24
"Говерла" - "Зоря" - 0:0
Ужгородська "Говерла" та луганська "Зоря" вирішили голів сьогодні не забивати.

Поєдинок в Ужгороді не запам'ятався нічим крім удару у каркас воріт "Говерли” та кількома небезпечними моментами, які організували закарпатці. У першій половині зустрічі підопічні В'ячеслава Грозного почувалися справжніми господарями поля, намагаючись загнати суперника у глухий кут. Але луганці все-таки витримали натиск своїх опонентів, хоча самі не створили нічого небезпечного поблизу штрафного майданчика "Говерли”.

Після перерви гра дещо вирівнялася, а забитого голу як не було, так і нема. Найбільш гострий момент виник у другій половині тайму, коли Даніло красивим ударом влучив у хрестовину воріт. Варто згадати й про супершанси ужгородців, яким бракувало виконавської майстерності, щоб переправити м'яч у сітку. Відтак підсумкова нічия — цілком логічний та заслужений результат, який дозволив командам залишити поле з однаковим настроєм.

"Говерла": 1. Надь, 5. Єзерський, 22. Лисицький, 26. Леандро, 4. Балафас, 17. Буяльський, 23. Люлька, 28. Кочіш, 9. Ле Таллек, 11. Лисенко, 31. Савіч
Запасні: 33. Бабенко Д., 2. Орос, 14. Дандеа, 15. Трухін, 70. Іканде, 10. Балашов, 30. Нікулае

Зоря: 1. Сантіні К., 14. Шуніч, 16. Ярмаш, 17. ІГНАТЬЄВІЧ, 25. Білий, 45. Гордієнко, 6. Каменюка, 37. Хомченовський, 35. Грицай, 9. Даніло Олівейра, 94. Болі
Запасні: 30. Шевченко Н., 8. Малишев, 10. Ліпартія, 19. Олійник Я., 22. Любеновіч, 34. Петряк, 53. Мягков

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41503 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Зоря - 0:0