Пт, 26-04-2024, 02:25

17:31
"Говерла" - Таврія" - 2:1. ВІДЕО

Ужгородська "Говерла" піде на зимові канікули в хорошому настрої. В останньому матчі осінньої частини сезону підопічні В'ячеслава Грозного обіграли сімферопольську "Таврію".

Обидві команди на стартових хвилинах дуже багато помилялися при передачах, моментів біля воріт Надя і Кахрімана взагалі не було. Поступово ініціатива перейшла до господарів, які періодично проривалися до воріт кримської команди. Одна з хаотичних атак "Говерли" стала результативною на 29-й хвилині: Савіч скинув на Кочіша, той пробив у захисника, від нього м'яч відскочив до Нікулае, і румунський форвард розстріляв ворота Кахрімана. Команда Грозного не дуже активно намагалася подвоїти свою перевагу, тому на перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Другий тайм почався з активних дій "Таврії". На 48-й хвилині Коробка увірвався у штрафний майданчик і був не за правилами атакований Дандею. Мосейчук призначив пенальті, який чітко реалізував Буссаїді. Після пропущеного голу господарі знову перехопили ініціативу і зуміли вийти вперед. Автором переможного взяття воріт став той же Нікулае. Румун отримав м'яч поблизу воріт Кахрімана і не залишив голкіперу жодного шансу.

"Говерла" - "Таврія" - 2:1

Голи: Нікулае (29, 67) - Буссаїді (49, з пенальті)

"Говерла": Надь, Орос, Дандя, Лисицький, Леандро, Кочіш, Ле Таллек, Савіч (Іканде, 46; Єзерський, 90+4), Трухін, Лисенко (Буяльський, 66), Нікулае.

"Таврія": Кахріман, Буссаїді, Аксьонов, Свенссон, Габовда, Ярчук, Гомес (Павленко, 85), Гуменюк (Приходной, 84), Коробка (Мельник, 87), Алію, Бурдужан.

Попередження: Савіч, Нікулае, Іканде - Аксьонов, Гомес, Коробка, Ярчук, Приходной.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4925 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Таврія - 2:1

Маркевич: Розцілував Мілевського після матчу
Результати матчів 1/8 кубку Німеччини
Тотті хоче "Шахтар" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - "Рома" не боїться "Гірників".
"Хоффенхайм" продав Айхнера "Кельну"
Чигринський: При морозній погоді ми з "Брагою" будемо в однакових умовах
Опитування: Іноземці бояться їхати в Росію на ЧС-2018
Огляд 17 туру Чемпіонат Німеччини. Результати матчів Бундесліги за суботу 18.12.2010. ВІДЕО