Чт, 18-04-2024, 20:16

18:37
"Говерла" - "Севастополь" - 1:2. ВІДЕО
Ужгородська "Говерла" у домашньому поєдинку зазнала поразки від "Севастополя".

Сусіди по турнірній таблиці провели не дуже видовищний матч, однак зуміли порадувати вболівальників трьома забитими голами.

Протистояння розпочалося спокійно. Господарі поля намагалися взяти гру під контроль та забити швидкий гол, але суперник виявився більш підготовленим, адже саме севастопольці забили перший м'яч. Сталося це на 7 хвилині. Карноза знову відзначився при виконанні штрафного удару. Загалом перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди не ризикували йти вперед великими силами й сподівалися, на помилки один одного.

Проте все змінилося після перерви. Глядачі побачили зовсім інший футбол — атакувальний та швидкий. На 68 хвилині гості подвоїли свою перевагу, що значно зменшувало шанси ужгородців на підсумковий успіх. Натомість закарпатцям ніяк не вдавалося пробити Литовку, ворота якого залишалися сухими. Лише у кінці поєдинку суддя призначив пенальті, який майстерно реалізував Буяльський, виконавши "панєнку”. Таким чином "Говерла” все ж забила гол-престижу, але уникнути поразки не вдалося.

"Говерла": 1. Надь, 2. Орос, 14. Дандеа, 22. Лисицький, 26. Леандро, 4. Балафас (до 76 '), 17. Буяльський, 28. Кочіш, 70. Армоні (до 36'), 11. Лисенко, 31. Савіч
Заміни : 9. Ле Таллек (з 36 '), 7. Райчевіч (з 76 ')
Запасні: 33. Бабенко Д., 5. Єзерський, 15. Трухін, 18. Кополовець, 10. Балашов

"Севастополь": 72. Литовка , 2 . Федорів В. , 44 . Симоненко С. , 77. Гвініанідзе , 18 . Левандовскі М. ( До 64 ') , 7 . Віценець , 8 . Карноза ( до 74 ') , 11. Ярошенко , 19. Кожанов , 20 . Караваєв , 92. Будківський
Заміни : 10 . Жабокрицький (з 64 ' ) , 50 . Фарлей (з 74 ' )
Запасні: 1 . Чуваєв , 33. Новак , 36. Чижов , 13. Міколюнас , 79. Кузнєцов

"Говерла" - "Севастополь" - 1:2

Голи: Карноза 7, Будківський 68, Буяльський 90+3 (п)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4923 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Севастополь - 1:2. ВІДЕО

Анонс 19 туру АПЛ
Товариський матч Росія - Болгарія: Адвокат здобув першу перемогу на чолі збірної