Пт, 19-04-2024, 15:48

20:33
"Говерла" - "Олімпік" - 0:1

Ужгородська "Говерла" у домашньому поєдинку зазнала мінімальної поразки від донецького "Олімпіка", повідомляє nowyny.com.

Підопічні В’ячеслава Грозного не зуміли покращити своє турнірне становище у матчі із новачком УПЛ. Натомість "Олімпік" використав свій шанс й здобув важливу перемогу, завдяки якій піднявся на 5 сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України.

У першому таймі команди не порадували вболівальників красивою та видовищною грою, але саме у першій 45-ти хвилинці донеччани забили єдиний гол у зустрічі. На 13 хвилині відзначився Гришко. Загалом гра проходила на зустрічних курсах без небезпечних моментів. Суперникам було дуже важко організовувати конструктивні атаки, які завершувалися б ударом по воротах.

У другому таймі господарі діяли більш активно й перегравали "Олімпік", але пробити ворота Литовки ніяк не вдавалося. Хорошу нагоду зрівняти рахунок мав Фещук, але м’яч після його удару влучив у стійку. Відтак матч завершився мінімальною перемогою донеччан, які здобувають чергові три очки та несподівано після 5 турів бронюють собі місце у верхній частині турнірної таблиці.

"Говерла": 21. Коваль М., 4. Хомин, 14. Качараба, 20. Ягодінскіс, 29. Глушицький, 6. Тудосе, 26. Павленко, 9. Герасимюк, 10. Фещук, 11. Кузнєцов, 16. Шацьких

"Олімпік" Д: 72. Литовка, 3. Іванов, 4. Гришко, 34. Дитятьєв, 5. Дорошенко К., 6. Єременко Д., 7. Драченко, 13. Огиря, 15. Лебідь, 19. Тищенко В., 21. Лисенко

Гол: Гришко 13

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4983 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Олімпік - 0:1