Пт, 29-03-2024, 16:53

19:32
"Говерла" - "Металург" (Д) - 2:1. ВІДЕО

До звітної зустрічі команди зустрічалися між собою 10 разів. У п'яти з них перемагав "Металург" і стільки ж разів поєдинки завершувалися внічию. І ось нарешті ужгородці дочекалися. Хоча перемога далася їм дуже непросто.

Перший тайм команди розпочали дуже обережно і моменти, які виникали поблизу то одних, то інших воріт, можна на пальцях перелічити. Зрештою це і призвело до того, що до перерви нулі на табло так і збереглися.

Розворушилася гра лише на 53-ій хвилині. Мкртчян у ситуації, яка цього зовсім не вимагала, зіграв рукою у власному карному і суддя вказав на точку. Хоча допоміг Анатолію Абдулі побачити порушення боковий суддя, оскільки головний арбітр спочатку відвертої гри рукою не помітив. Пенальті бездоганно реалізував Одонкор.

Лише після цього гра гостей значно пожвавішала. Один за одним почали виникати моменти поблизу воріт Бабенка і в одному з епізодів "Говерлу” врятував каркас воріт. Не зуміли ж нічого зробити підопічні Севідова на 68-ій хвилині, коли Казарян потужно пробив під поперечку.

Зрівнявши рахунок, підопічні Максимова намагалися ще й вирвати перемогу, натомість, в одній із небагатьох атак господарів Малішич вдало підключився до атаки і на 87-ій хвилині головою переправив круглого у ворота Бандури. Гравці "Металурга” все ж таки спробували врятувати нічию, проте часу, що залишився, для цього їм виявилося недостатньо.

Говерла” - "Металург” (Д) - 2:1 (0:0)

Голи: Одонкор, 54 (з пен.), Малішич, 87 - Казарян, 68

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41055 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Металург (Д) - 2:1. ВІДЕО

"Динамо" може викласти 6 млн євро за найкращого футболіста Угорщини
Владислав Калітвінцев лікуватиметься в Італії
Юрій Сьомін вдруге очолив київське "Динамо"
За перемогу — ліктем у лице. ВІДЕО
У 19-му турі не зіграють команди з Ліверпуля
Швейцарська влада перевірить ФІФА та УЄФА
Лужний не знає, чи залишиться головним тренером "Динамо"
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)
Санта Крус: Я не є гравцем "Лаціо"