Чт, 28-03-2024, 17:58

20:54
"Говерла" - "Металург" Д - 1:0

Ужгородська "Говерла" у напруженому матчі мінімально обіграла донецький "Металург", здобувши першу перемогу у новому сезоні УПЛ.

Матч в Ужгороді розпочався досить спокійно, але господарі поля вже у дебюті протистояння зуміли провести хорошу атаку та забити гол. Відзначився Мякушко. Пропущений м'яч дещо струснув донеччан, але організувати хорошу відповідь підопічним Володимира П'ятенка ніяк не вдавалося.

Гра проходила на зустрічних курсах, а моменти виникали біля воріт обох команд. Відзначимо, що у першому таймі господарі поля грали більш гостро та мали кращі нагоди для взяття воріт. Натомість після перерви донеччани перехопили ініціативу, намагаючись відновити паритет. У другій половині тайму було помітно, що "металургам" бракує швидкості та взаєморозуміння, відтак у них мало що виходило в атакувальних діях.

У підсумку протистояння завершилося мінімальною перемогою команди В'ячеслава Грозного, які здобувають першу перемогу у чемпіонаті України сезону 2014-15 років та піднімаються на 12 сходинку у турнірній таблиці.

"Говерла": Коваль , Акакпо, Ягодінскіс, Люлька, Полянський, Тудосе , Райчевіч, Мякушко, Герасимюк, Шацьких, Бурдужан

"Металлург" Д: Бандура , Чечер, Соболь, Прийма, Нойок, Путівцев, Макрідіс, Нельсон, Лазіч, Морозюк, Федотов

Гол: Мякушко 6

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4984 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Металург Д - 1:0

Венгер: Ми подорослішали
Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів: "Шахтар" зіграє з "Ромою". Інші результати
"Майнц" – "Шальке" 04 – 0:1. ВІДЕО
Чемпіонат Іспанії "Сарагоса" – "Реал" – 1:3. ВІДЕОзвіт
Лівога захисника "Карпат" Ігоря Ощипка вдало прооперували у Мюнхені
Сем Аллардайс змушений шукати нову роботу - його вигнали з "Блекберна"
"Манчестер Юнайтед" та "Ліверпуль" зацікавлені у трансфері Ешлі Янга. ВІДЕО
Футболіст "Дебрецена" розбив вікно консульства Польщі у Харкові
Сьомін вижене з "Динамо" Зуєва і Михайлова
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю