Пт, 29-03-2024, 11:50

23:15
"Говерла" - "Металург" - 0:1

Сьогодні, 1 березня, у матчі 15 туру УПЛ "Металург" в гостях здобув мінімальну перемогу над "Говерлою".

Попри дощову погоду обидві команди у першій половині матчу непогано працювали з м’ячем "внизу". Особливо приємно вразила гра "металургів", які намагались комбінувати біля чужих воріт  і в них це, треба визнати, виходило. Щоправда ці комбінації рідко вдавалось завершити ударом. Помітно, що Кулач, який дебютував за запоріжців і грав на позиції центрфорварда, ще не зовсім влився у гру команди. До речі, саме Владислав мав прекрасну нагоду відкрити рахунок у матчі, проте після помилки оборонців "Говерли" і виходу сам на сам з голкіпером, не зміг влучити у вільний кут воріт. Господарі швидко відповіли: Акакпо після чудової подачі Герасим’юка зі стандарту пробив під поперечину, але чудовий сейв здійснив Старцев.

В цілому гості набагато конструктивніше і гостріше діяли. Темп атакам задавав технічний Льопа, який на 24-й хвилині на дриблінгу увійшов у карну зону, накрутив чотирьох опонентів і нарвався на фол. Пенальті реалізував капітан запоріжців Лисицький.

Надалі "козаки" контролювали м’яч більше і практично не давали нічого створити суперникам, яким явно не вистачало швидкості в атаці. А під кінець тайму чудову нагоду зрівняти рахунок втратив М'якушко, який після пірлоподібної передачі Герасим’юка не зміг влучити у ворота з кількох метрів.

В другому таймі "Говерла" кинулась відіграватись і ситуація на полі кардинально змінилась. "Металург" підсів до своїх воріт і здебільшого оборонявся, сподіваючись на контратаки. Головним ідеологом атак "ведмедів" став орендований у "Динамо" М’якушко, який мав кілька моментів аби встановити паритет.

Вбивчий момент мав Герасим’юк, але з вигідної позиції футболіст не зміг влучити у ворота.

А за хвилину до кінця матчу вболівальники запалили піротехніку і хмара диму затьмарила небо на стадіоні. Арбітр на хвилинку зупинив матч, але дим розсіявся і матч продовжився.

Після цього 200-відстотковий момент виник у гостей. Н а останніх секундах ужгородці привезли на свої ворота атаку. Два «металурги» вийшли на ворота Надя, але після передачі Юсова у порожні ворота, абсолютно безперешкодно не влучив Кулач.

Отже, рівна гра завершилась перемогою "Металурга", який відривається від аутсайдерів і зміцнює позиції ближче до десятки.

Стратові склади

"Говерла": 1. Надь, 5. Акакпо, 42. Федорів, 13. Коротецький, 6. Тудос, 8. М'якушко, 23. Люлька, 9. Герасим'юк, 77. Гришин, 10. Фещук, 16. Шацьких

Запасні: 22. Бабенко, 14. Качараба, 20. Ягодінскіс, 29. Глушицкий, 15. Трухін, 2. Полянський, 99. Хльобас

"Металург" З: 1. Старцев М., 3. Баліч, 8. Курилов, 20. Пашаєв П., 22. Лисицький, 27. Кулинич, 17. Цуріков), 39. Льопа, 44. Юсов), 88. Орелесі, 7. Кулач

Запасні: 16. Шеремета, 5. Нестеров, 15. Кузнєцов А., 24. Платон, 9. Гавриш, 19. Рудика, 18. Каплієнко

Гол: Лисицький, 25 (п)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41000 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Металург - 0:1

Колліна: В українських арбітрів є невеликі шанси працювати на Євро-2012
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів