Пт, 19-04-2024, 02:10

23:19
"Говерла" - "Металіст" - 2:2

Сьогодні, 14 березня, у рамках 17 туру УПЛ "Говерла" та "Металіст" зіграли у результативну нічию.

Поєдинок в Ужгороді став неочікувано результативним. Початок поєдинку був дуже повільним і обидва колективи під дощем неквапливо перекочували м’яч у середині поля, частенько застосовуючи дрібні фоли. Моментів практично не було до завершення першого тайму. Кілька разів Фещук пробивав головою по воротах Погорілого, але ударам не вистачало сили і акцентованості. Активним був Аруна, який якісно виділявся на фоні партнерів по команді.

У "Металіста"  попереду активно діяв Каядо, який кілька разів намагався вивести партнерів на ударну позицію. Під кінець першої половини гри гості активізувались. Активніше забігали Бобко, Бєсєдін, Прийомов, Ковальчук і одразу у оборони ужгородців виникли проблеми. І на 39-й хвилині Ковальчук віддав з правого флангу чудову передачу, яку головою замкнув Каядо.

Другий тайм почався з взаємних випадів команд. До середини тайму "Говерла" виграла територію у суперника і притисла "Металіст" до його воріт. На 62-й хвилині перевага господарів втілилась у гол. Активний Аруна, який взявся виконувати усі стандартні положення у "Говерлі", подав у карну зону і усіма забутий Ягодінскіс головою вразив кут воріт Погорілого.

Менше, ніж за 10 хвилин "ведмеді" збільшили гольову перевагу. Шацьких на досвіді виборов м’яч в Іщенка і викотив його на удар Фещуку, який пробив у протихід голкіперу з лінії штрафного майданчика. А за кілька миттєвостей після цього "Говерла" мала забивати втретє, проте "пожежу" біля воріт Погорілого ліквідував Довгий, який одразу виніс м’яч з лінії порожніх воріт, а потім заблокував добивання суперника.

"Металіст" явно не влаштовував такий розвиток подій і підопічні Рахаєва побігли відігруватись. Молодий Бєсєдін, набравши крейсерську швидкість, увірвався у чужий штрафний, де на нього чекала підніжка від Коротецького. Пенальті по-професорськи реалізував Прийомов.

Опісля того, як паритет було встановлено, суперники знов почали грати обережно. "Говерла" більше контролювала м’яч, проте наблизитись до воріт "Металіст" їй не дозволяв. Натомість самі харків’яни збились до гри на контратаках. Одна з них ледь не завершилась взяттям, воріт. Каядо протягнув м’яч на лівій бровці, віддав діагональну розрізну передачу на Прийомова, але той не зміг переграти Коваля практично сам на сам, опинившись під кутом до воріт.

"Металіст" не може розцінювати результат як позитивний, адже команді необхідно було брати очки із аутсайдером чемпіонату і зміцнювати позиції. А "Говерла" може занести собі цей матч у плюс.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4967 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Металіст - 2:2