Пт, 19-04-2024, 04:48

17:59
"Говерла" - "Іллічівець" - 1:2

Маріупольський "Іллічівець", перегравши в Ужгороді місцеву "Говерлу", здобуває третю поспіль перемогу у чемпіонаті.

Цей матч мав усі шанси стати найбільш понурим у 26 турі УПЛ. Адже до 60 хвилин команди не створили жодного небезпечного моменту, демонструючи футбол низької якості. Якщо "Іллічівець" намагався шукати якісь шляхи до воріт Надя та більше контролював м‘яч, то "Говерла" діяла зовсім беззубо та безперспективно.

Доля матчу вирішалися вже у заключній половині другого тайму. На 66 хвилині Тотовицький відкрив рахунок, а ще за мить Ордець подвоїв перевагу.

Такий "бліцкриг" розтрощив усі плани "Говерли" та дозволив підопічним Павлова пограти у своє задоволення. Згодом ужгородці почали атакувати більш небезпечно, а темп гри дещо підвищився. Але врятувати хоча б нічию їм не вдалося. Максимум, на який вони спромоглися – це гол престижу вже у компенсований час.

Відтак поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 1:2, завдяки чому "Іллічівець" покращив свої шанси у боротьбі за місце в єврокубках.

Склади команд

"Говерла": Надь, Хомин, Люлька, Орош, Акакпо, Буяльський, Балафас , Шарпар, Шацьких, Фещук, Нікулае.

"Іллічівець": Гальчук, Бутко, Ордець, Іщенко, Цюпа, Чурко, Довгий, Гречишкін, Таргамадзе, Кулач, Тотовицький.

Голи: Тотовицький 66, Ордець 68, Трухін 90+2

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41618 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Іллічівець - 1:2