Ср, 24-04-2024, 05:54

19:37
"Говерла" - "Чорноморець" - 1:1. ВІДЕО

Ужгородська "Говерла" та одеський "Чорноморець" не зуміли визначити переможця у першому поєдинку 16 туру чемпіонату України.

"Говерла" - "Чорноморець" - 1:1

Голи: Лопес 57, Політило 72

Господарі поля втратили черговий шанс здобути три очки та покращити своє турнірне становище. З перших хвилин поєдинку команди кинулися вперед забивати швидкий гол, проте до завершальних ударів справа доходила дуже рідко.

Гра проходила на зустрічних курсах. Інколи здавалося, що гравці не грають на повну, адже темп та видовищність гри поступово знижувалися. Варто відзначити, що "Говерла” намагалася не зважати на те, що "Чорноморець” знаходиться на 5 сходинці у турнірній таблиці, адже ужгородці почувалися вільно та розкуто, внаслідок чого у першому таймі вони діяли більш небезпечно попереду.

Після перерви на 57 хвилині матчу "Говерла” відкриває рахунок. І здавалося, що якщо гра продовжиться у такому ж руслі, то перемога ужгородців буде лише питанням часу. Проте згодом гості зуміли вирівняти ситуацію, а на 72 хвилині матчу зрівняли рахунок, що дозволило Роману Григорчуку зітхнути з полегшенням. Поєдинок так і завершився нічийним результатом 1:1, який, звичайно, не може влаштовувати "Говерлу”, проте й засмучуватися нема чого, адже закарпатці зуміли перервати 4 матчеву переможну серію "моряків”.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4919 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Чорноморець - 1:1. ВІДЕО

Рамос: Не здивований такою грою "Вільяреалу"
"Реал" нікого не продаватиме
Президент київського "Динамо": якщо утрясемо дрібні моменти з Сьоміним, 24 грудня контракт буде підписано