18:05
Головні новини футболу 22 січня: Шевченко наблизився до збірної Польщі, Динамо знову влаштувало розгром

"Футбол 24" презентує дайджест головних новин за 22 січня.

Україна

Динамо здобуло другу перемогу на зборах в Іспанії, знову влаштувавши розгром. Команда Мірчі Луческу без особливих проблем розтрощила суперника з Люксембургу – відео голів Динамо – Расінг – 4:0 – відео голів і огляд матчу .

Зоря заморозила конфлікт з Громовим – форвард вже працює з командою у Туреччині . Форвард, який перебував у дублі через відмову продовжити контракт, вже працює з командою на зборах у Туреччині і готується до відновлення сезону.

Топ-матчі дня

Евертон на очах Віталія Миколенка знову програв. Українець пропустив гру з Астон Віллою через травму. Манчестер Юнайтед дотиснув Вест Хем Манчестер Юнайтед на останніх секундах вирвав перемогу над Вест Хемом і піднявся у зону Ліги чемпіонів на останніх секундах, а Ман Сіті не виграв вперше за 13 матчів. Розкішна переможна серія "містян" перервалася, але лідерству поки нічого не загрожує.

Інтер вирвав перемогу над Венецією Інтер на останній хвилині вирвав перемогу у Венеції, Дженоа розписала нічию у першому матчі з новим тренером і продовжує лідирувати в Серії А. Лаціо поділив очки з Аталантою Аталанта без Маліновського розписала нічию з Лаціо – Руслан Маліновський не зіграв.

×

Спектакль дня видав Атлетіко, який обіграв Валенсію Атлетіко вирвав перемогу над Валенсією з божевільним камбеком після 0:2 – Сімеоне перевернув гру замінами , програючи 0:2 після першого тайму.

Світ

Хосеп Гвардіола назвав умову відходу Гвардіола зізнався, за якої умови покине Манчестер Сіті з Манчестер Сіті, у якому працює вже шостий рік.

Андрій Шевченко став фаворитом на посаду тренера збірної Польщі, якого офіційно оголосять 31 січня. Дружина українця може виявитися ключовим фактором.

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4416 | Додав: adminA | Теги: Головні новини футболу 22 січня: Ше