Пт, 29-03-2024, 18:55

21:19
"Генгам" - "Динамо" - 2:1

Київське "Динамо" зіграло свій перший офіційний матч у 2015 році.

Суперником української команди виступив французький "Генгам", який у напруженому матчі зумів мінімально перемогти підопічних Сергія Реброва. Зазначимо, що кияни весь другий тайм грали удев'ятьох.

Поєдинок у Франції був багатим на події та одним із найбільш драматичних серед інших матчів четверга. Для киян все розпочиналося досить добре. Підопічні Сергія Реброва впевнено вели гру, намагаючись забити швидкий гол. У дебюті протистояння моментів ми побачили небагато, але було помітно, що український клуб на правильному шляху. На 19 хвилині Велозу відкрив рахунок, що дозволило фанатам "біло-синіх" на деякий час зітхнути із полегшенням.

Відтак Все проходило за планом Реброва, що неймовірно дратувало футболістів "Генагама", які почали досить грубо грати проти киян та провокувати їх на порушення правил. І французи свого добилися. На 30 та 44 хвилинах суддя вилучив Ярмоленка та Беланду, фактично загнавши "Динамо" у глухий кут. Команди пішли на перерву, але всі розуміли, що у другому таймі на полі розпочнеться справжня бійня.

Кияни досить довго тримали оборону та зберігали ворота сухими. Але постійні подачі із флангів у виконанні французів врешті-решт пробили наш захист. За дві хвилини господарі поля вийшли вперед, виконавши завдання мінімум у цьому матчі.

Все-таки перевага у два гравці допомогла французам, але незважаючи на це, "Динамо" продемонструвало команду гру та майже виконало настанови тренера. Сподіватимемося, що у Києві "біло-сині" влаштують суперникам "гарячий" прийом та зуміють пройти далі. Тим більше, що рахунок 2:1 у виїзному матчі - це ще не найгірший результат.

Склади команд:

"Динамо": 1.Шовковський (К), 2.Сільва, 4.Велозу, 5.Антунеш, 6.Драговіч, 7.Ленс, 10.Ярмоленко, 16.Сидорчук, 17.Рибалка, 22.Кравець, 24.Віда.

Запасні: 23.Рибка, 20.Гусєв, 29.Буяльський, 34.Хачеріді, 45.Калітвінцев, 90.Беланда, 91.Теодорчик.

"Генгам": 1.Лоссль, 2.Якобсен, 15.Сорбон, 29.Кербра, 7.Левек, 10.Санхаре, 12.Бовю, 18.Матіс (К), 23.Пьє, 24.Ятабаре, 13.Манданн.

Запасні: 30.Самасса, 3.Ангуа, 4.Сано, 5.Діалло, 8.Шварц, 21.Марво, 26.Жиресс.

Голи: Бов'ю, 74, Діалло, 75 - Велозу, 19

Вилучення: Ярмоленко 39, Беланда 44

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4912 | Додав: adminA | Теги: Генгам - Динамо - 2:1

Степаненко - "відкриття року" в "Шахтарі"