Пт, 19-04-2024, 13:55

20:43
Франція здобула вольову перемогу над Ірландією та пробилася у 1/4 фіналу Євро-2016

Програючи по ходу зустрічі збірна Франції змогла переграти Ірландію з рахунком 2:1.

Ірландія вже у дебюті зустрічі вийшла вперед. Поль Погба у власному штрафному майданчику збив суперника, а герой збірної Ірландії у попередньому матчі Роббі Бреді реалізував 11-метровий. Франція кинулася зрівнювати рахунок, але насправді гострих моментів у першому таймі команда не створила, повністю проваливши гру. В середині першої половини Ірландія могла подвоювати рахунок, але Льоріс майстерно врятував команду.

Другий тайм господарі чемпіонату провели значно краще. Вже на 58 хвилині Антуан Грізманн відгукнувся на пас Бакарі Санья, та зрівняв рахунок в матчі. А ще за три хвилини після класної скидки Олів'є Жиру нападник "Атлетіко" оформив дубль, та вивів свою команду вперед. На 66 хвилині Шейн Даффі отримав пряму червону картку за фол на Грізманні, залишивши команду в меншості. Андре-П'єр Жиньяк, який вийшов на 73-й хвилині матчу мав декілька дуже хорошиї нагод, щоб закріпити перевагу Франції, але забити не зміг. Кінцівка зустрічі пройшла під контролем Франції, але ризикувати господарі вже не хотіли. У підсумку, вольова перемога Франції над Ірландією.

Євро-2016. 1/8 фіналу

Франція – Ірландія – 2:1

Голи: Грізманн, 58, 61 – Бреді, 2 (пенальті)

Вилучення: Даффі, 66

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4819 | Додав: adminA | Теги: Франція здобула вольову перемогу на

Жуан: мені немає виправдань
"Металіст" вимучив перемогу на "Дніпро-Арені"
Програма каналу "Перший" "Футбольний код". Ефір за 20.12.2010
Матеуса представлять сьогодні
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру