Українська футбольна спільнота продовжує висловлювати захоплення шоу, який влаштував Олександр Усик у бою століття проти Тайсона Ф'юрі.
"Вітаємо з перемогою. ТААААААК! Олександр Усик – абсолютний чемпіон світу в надважкій вазі", – констатувала прес-служба Динамо.
"З перемогою, чемпіоне! Олександр Усик здобув перемогу історичного масштабу, ставши першим абсолютним чемпіоном у хевівейті від 1999 року. Досі в надважкій вазі ніхто не обєєднував одразу чотири основні титули. Вітаємо Олександра з перемогою! Слава Україні!" – написала у своїх соцмереж прес-служба Шахтаря.
"Браво, Саша!!! Історичний момент! Наша легенда", – резюмував рідний клуб боксера – Полісся.
Поділились своїми емоціями і гравці збірної України (як нинішні, так і колишні). Зокрема, півзахиснику Динамо Миколі Шапаренку, який напередодні поклав красу у ворота Кривбаса, вистачило лише одного слова: "Король!". Лаконічно висловився і Жуніор Мораєс: "Чемпіон!".
"Найкращий! Чемпіон світу! Браво, нападнику!" – написав на своїй сторінці в Instagram кіпер Полісся Денис Бойко.
"Добраніч, Тайсоне", – побажав британцю форвард Валенсії Роман Яремчук.
|