Чт, 25-04-2024, 23:57

21:09
"Дніпро" - "Ворскла" - 1:1. ВІДЕО

Дніпропетровський "Дніпро" розійшовся миром з полтавською "Ворсклою".

Один із найцікавіших та найемоційніших поєдинків 22 туру української Прем'єр-ліги завершився бойовою нічиєю у Дніпропетровську.

Суперники з перших вхилин поєдинку обрали швидкий темп гри, проте створити щось по-спражньому небезпечне не вдавалося дуже довго. Господарі поля контролювали хід матчу, і намагалися нав'язати полтавцям свій стиль гри. Внаслідок великої кількості боротьби у центрі поля, обидві команди багато порушували правила, особливо це стосується "Дніпра", який у першій половині зустірчі отримав 4 жовті картки.

Мабуть, у перерві Хуанде Рамос сказав, щось таке своїм підопічним, що заставило їх ще активніше атакувати, адже вже на 50 хвидині поєдинку "дніпряни" відкривають рахунок у зустрічі. Відзначився капітан команди Сергій Кравченко. Дніпропетровці продовжували тримати гостей в облозі, а їхні фанати вирішили дещо розважитися. Не сиділося вболівальникам команди Коломойського на місці, і вони час від часу влаштовували масові міграції та змінювали місце дислокації на "Дніпро Арені". Всередині другого тайму "Ворскла" зрівнює рахунок. Янузі відзначився з одинадцятиметрвої позначки. На футбольному полі також було гаряче. У Боатенга не витримали нерви, за що він і отрмав друге попередження та був змушений покинути поле.

Через велику кількість зупинок у грі суддя добавив аж 10 хвилин, проте цей час не допоміг одній із команд здобути перемогу. Поєдинок так і завершився з рахунокм 1:1, мабуть, на користь "Ворскли", адже "Дніпро" діяло більш гостріше та небезпечніше, а тому більше заслуговувало на перемогу.

Дніпро: 27. Лаштувка, 3. Мазух, 14. Чеберячко, 2. Інкум, 18. Зозуля, 36. Бабенко Р., 20. Боатенг Д., 8. Джуліано, 4. Кравченко С., 11. Олійник, 99. Матеус
Запасні: 92. Каніболоцький В., 21. Алсідес​​, 30. Шахов, 9. Калініч, 49. Каверін

Ворскла: 51. Казаков, 4. Даллку, 33. Селін, 78. Курилов, 48. Чеснаков, 5. Краснопьоров, 9. Безус, 10. Маркоскі, 82. Ребенок, 11. Кривошеєнко, 27. Янузі
Запасні: 1. Долганський, 2. Матвєєв, 13. Пєсков, 8. Буднік, 77. Оберемко, 18. Чичиков, 17. Сачко

"Дніпро" - "Ворскла" - 1:1

Голи: 1:0 - Кравченко (50) 1:1 - Януззі (77-пен)

Вилучення: Боатенг (82)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41352 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Ворскла

Ібрагімовіч: Моурінью кричав на мене
Національна збірна України з футболу посідає 24-те місце у оновленому за серпень рейтингу ФІФА
Андрій Шевченко став першим володарем зірки "Патріот футболу України"