Пт, 19-04-2024, 21:03

23:17
"Дніпро" - "Волинь" - 5:0

Сьогодні, 1 березня, у рамках 15 туру УПЛ "хрестоносці" Віталія Кварцяного по всіх статтях програли нестримному "Дніпру".

З і старту господарі поля кинулись в атаку і затисли "Волинь" на своїй половині. Дуже активно працювали фланги, особливо лівий край, де феєрила пара Ежідіо-Коноплянка. Прмітно, що футболісти швидко знайшли взаємопорозуміння і чудово діють у тандемі. Моменти почали виникати біля воріт Неділька швидко і регулярно. Хорошу ногоду мав Калініч, а згодом і Коноплянка. Слідом за моментами виник і гол. Коноплянка змістився по діагоналі з центру до правого кута карної зони і відправив м’яч у протихід  голкіперу.

Опісля того "дніпряни" створили ще кілька нагод, але подвоїти перевагу вдалось лише на доданих хвилинах першого тайму. Ксьонз у дебютному за "Дніпро" матчі замкнув скидку Безуса на далью стійку пісял подачі кутового.

Щодо лучан, то крім виконання штрафного з 33 метрів від Еріка нічого й згадати. Проте і з цією загрозою впорався Бойко.

А у другому таймі "дніпряни" вчинили просто безжалісний погром гостям. Навіть без Коноплянки, який отримав травму і був замінений, господарі вщент зламали усі оборонні побудови "Волині". Ксьонз протягнув м’яч і вирізав класний пас на Калініча. Який безперешкодно потроїв перевагу команди.

А під кінець матчу відзначились Блізніченко та нарешті Зозуля гольова засуха якого тривала дуже довго. Повне декласування лучан підопічними Маркевича і "Дніпро" демонструє хорошу форму після зимових канікул.

Стартові склади

"Дніпро": 71. Бойко, 6. Ежідіо, 14. Чеберячко, 23. Дуглас Сілва, 8. Ксьонз, 12. Бруно Гама, 19. Безус, 24. Лучкевич, 25. Федорчук, 9. Калініч, 10. Коноплянка

Запасні: 16. Лаштувка, 44. Федецький, 7. Канкава, 18. Зозуля, 28. Шахов, 97. Блізніченко, 11. Селезньов

"Волинь": 42. Неділько, 15. Жуніч, 91. Парцванія, 8. Політило, 10. Бікфалві, 13. Шабанов, 14. Польовий, 19. Кобахідзе, 79. Бабатунде, 93. Матей, 38. Петров С.

Запасні: 74. Кичак, 5. Воронін С., 20. Задерецкій, 57. Воробей Р., 26. Никитюк, 89. Козьбан, 94. Хомченко

Голи: Коноплянка,17; Ксьонз,48; Калініч,50; Блізніченко,80; Зозуля,94

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41129 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Волинь - 5:0

Кахріман близький до переходу в "Таврію"
УЄФА відкрила справи щодо "Жиліни" і "Спартака"
"Локомотив" винен за Алієва 4 млн євро"- Суркіс
Опитування: Іноземці бояться їхати в Росію на ЧС-2018
"Металіст" зацікавився форвардом польського "Лєха"
Другий тур Першої ліги: "Буковина" розгулялася в Бурштині, огляд інших матчів
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"