Пт, 19-04-2024, 13:12

20:00
"Дніпро" - "Волинь" - 2:1. ВІДЕО

"Я мрію відзначитися за "Дніпро" голом з гри", - нещодавно заявив Олександр Алієв. У матчі із "Волинню" його мрія здійснилася. До того ж його гол став переможним.

Розпочав "Дніпро” дуже активно, вже зі стартових хвилин не даючи суперникам перевести подиху. М'яч постійно кружляв навколо карного "Волині” час від часу відвідуючи його, однак ударів у площину було зовсім небагато. За усю гру їх назбиралося лише два, але кожен з них став гольовим. В інших епізодах надійно діяли луцькі захисники.

Та попри тотальну перевагу підопічних Рамоса впродовж майже усього матчу рахунок відкрили не вони. На 20-ій хвилині в першій небезпечній атаці "Волині” в матчі найспритнішим у володіннях Лаштувки виявився Суботіч, який ударом головою перевтілив у гол навіс від Бікфалві.

Та перевага гостей в рахунку протрималася лише дві хвилини - Ротань геніальним пасом вивів на ударну позицію Калініча і останній відновив паритет.

А гол Алієва відбувся вже у другій половині зустрічі, щоправда, одразу ж після перерви. Джуліано побачив, що Алієв відкритий і віддав неймовірно красивий пас на Олександра. Останній і зробив рахунок 2:1.

Більше у матчі цифри на табло так і не змінювалися. Хоча наприкінці матчу "Волинь” втратила декілька нагод, аби не програти - двічі "Дніппро” рятував Лаштувка, а одного разу пробачив Павлов, який з метра пробив над воротами.

Зрештою, "Дніпро” в цей день просто змушене було перемагати - рівно шість років тому загинув в автокатастрофі найкращий тренер в історії цієї команди Євген Кучеревський. Так що цю звитягу можна назвати "перемогою імені Євгена Мефодійовича”.

Детальніше ж про матч Вам розповість онлайн-трансляція "Дніпро” - "Волинь”.

"Дніпро” - "Волинь” - 2:1

Голи: Калініч, 22, Алієв, 47 -Суботіч, 20

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4992 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Волинь - 2:1. ВІДЕО

Президент київського "Динамо": якщо утрясемо дрібні моменти з Сьоміним, 24 грудня контракт буде підписано