Пт, 26-04-2024, 19:24

22:18
"Дніпро" - "Слован" - 4:2. ВІДЕО
Вже із стартових хвилин гравці "Дніпра" взялися доводити, що нічия у першому матчі протистояння із "Слованом" була прикрою випадковістю.

Активність в атаці принесла користь вже на 13-ій хвилині. Нежмар зумів зупинити Коноплянку лише з порушенням правил, за що справедливо побачив перед собою жовте світло. Тільки от фол трапився у карному "Слована”, тож арбітр вказав на точку. Пенальті Алієв виконав бездоганно.

А на 25-ій хвилині трапився, здавалося б, ключовий епізод у матчі. Незмар знову грубо порушив правила, цього разу проти Джуліано, і арбітр вдруге у матчі показав йому "гірчичника”. А у футболі, як відомо, жовта+жовта=червона, то ж гості залишилися у меншості.

Попри перевагу у грі і великій кількості ударів, до перерви рахунок так і не змінився. Не в останню чергу через те, що упіймав кураж голкіпер "Слована” Давід Бікіч. Він неодноразово рятував свою команду як в першому, так і в другому таймі, тільки от...

...на 57-й хвилині на полі з'явився Калініч. Вже через три хвилини після виходу Ніколи на заміну Бікіч зупинив його у власному карному недозволеним прийомом. Алієв вдруге у матчі пробив із точки бездоганно і оформив дубль.

Здавалося б, справу вирішено. Та на 61-й хвилині Брезнанік скористався панікою у захисних редутах "Дніпра” і скоротив відставання. Після цього дніпряни, вочевидь згадуючи попередню гру в якій вони не зуміли втримати переваги у два м'ячі, почали панікувати щораз більше. Цим на 72-ій хвилині скористалися Брезнанік з Келіччем - перший навісив, а другий - забив.

2:2, і вже усі потроху почали думати про овертайм. Добре, що Коноплянка вирішив поберегти нерви уболівальників і запаси валідолу в аптеках. Євген обігрався з Калінічем (вгадав таки із заміною Рамос) і знову вивів "Дніпро” вперед.

Та заспокоюватися було занадто рано - лише один гол виводив "Слован” до групового етапу, тож, попри чисельну меншість, гості ризикнули піти вперед. Така тактика ледь не принесла результату на 78-й хвилині - добре що за Лаштувки зіграла стійка.

Усі ж питання про переможця зняв все то й же Калініч. На 86-ій хвилині він пробив на силу. В цьому випадку, як і у випадку з Коноплянкою, Бікіча кураж, як і певне футбольне щастя, покинули, тож удар Ніколи став результативним.

4:2 - часу щоб відігратися (та ще й у меншості) залишалося занадто мало. І саме тому тоді вже остаточно повірилося, що "Дніпро” таки пробився до групового етапу, з чим ми цю команду і вітаємо.

"Дніпро" - "Слован"- 4:2 (1:0)

Гол: Алієв, 13 (з пен.), 60 (з пен.), Коноплянка, 76, Калініч, 86 - Брезнанік, 61, Келіч, 72

Вилучення: Незмар, 25

"Дніпро”: Лаштувка, Мазух, Чеберячко, Стрініч, Одібе, Зозуля, Джуліано, Ротань, Алієв, Коноплянка, Матеус

Запасні: Шеліхов, Мандзюк, Бабенко, Кравченко, Калініч, 11. Олійник

"Слован”: Бічік, Келіч, Кушнір, Яну, Ваха, Люлька, Босанчіч, Брезнанік, Флейшман, Незмар, Гадашчок

Запасні: Гаузр, Карішік, Бутенін, Морозенко, Майкон Соуза, Блажек, Рабушіц

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41101 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Слован - 4:2. ВІДЕО