Пт, 29-03-2024, 16:42

19:23
"Дніпро" - "Кривбас" - 1:2. ВІДЕО

Дніпропетровський "Дніпро" не без допомоги судді поступився криворізькому "Кривбасу".

Підопічні Хуанде Рамоса зазнали поразки від середняка УПЛ, який вже встиг цієї весни наробити галасу у розіграші чемпіонату України. Криворізький "Кривбас" зумів вивезти перемогу з "Дніпро Арени", забивши два голи у ворота іменитого суперника.

Впродовж матчу було помітно, що команди різні за класом, адже "дніпряни" атакували більш небезпечно та створювали більше моментів біля воріт "Кривбасу", ніж суперник.

На 37 хвилині матчу перевага дніпропетровців дала результат – Канкава сильним ударом відкрив рахунок у поєдинку.

Проте відразу після перерви, внаслідок красивої атаки "Кривбасу", Антонов відновив паритет. Згодом Зозуля отримав другу жовту картку за симуляцію, і покинув поле. Але з рішенням судді можна посперечатися, адже на повторі помітно, що Романа підштовхували. Звичайно, пенальті там не було, проте й вилучати за таке, мабуть, не можна.

"Дніпро" продовжував діяти першим номером, але на 81 хвилині пропустив швидку атаку гостей, яка завершилася взяттям воріт Лаштувки. Таким чином дніпропетровці не зуміли зберегти трьохочкової переваги гад "Динамо" та опустилися на третю сходинку у турнірній таблиці.

"Дніпро": 16. Лаштувка, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 44. Федецький, 23. Дуглас Силва, 6. Канкава, 18. Зозуля, 8. Джуліано, 4. Кравченко С., 29. Ротань, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 3. Мазух, 19. Кобахідзе, 28. Шахов, 7. Кулаков, 9. Калініч, 11. Олійник

"Кривбас": 12. Боровик, 3. Сердюк В., 4. Шершун, 22. Лисицький, 23. Лобжанідзе, 24. Пашаєв П., 7. Федорчук, 11. Бартуловіч, 15. Дедечко, 10. Прийомов, 8. Самодін

Запасні: 55. Штанько, 5. Гітченко, 94. Мірошниченко Д., 39. Льопа, 88. Валєєв, 28. Матіч, 86. Антонов

"Дніпро" - "Кривбас" - 1:2

Голи: 1:0 - Канкава (33) 1:1 - Антонов (47), 1:2 - Дедечко (81)

Вилучення: Зозуля (58)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4983 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Кривбас - 1:2. ВІДЕО

Фергюсон: Не маю претензій до команди
Ерік Кантона хоче очолити збірну Росії з пляжного футболу
Палкін: Луческу не потрібні новачки
Стали відомі час та місце першого матчу раунду плей-офф Ліги Європи "Омонія" - "Металіст"