Чт, 25-04-2024, 23:24

19:50
"Дніпро" - "Хайдук" - 2:1

Сьогодні "Дніпро" приймав "Хайдук" у рамках вирішального раунду кваліфікації ЛЄ.

"Дніпро" з перших секунд матчу кинувся на ворота суперника і створив одразу ж гольовий момент. За наступні кілька хвилин господарі ще кілька разів погрожували воротам Калініча, але голкіпер "Хайдука" схоже піймав кураж і відчув сплеск впевненості.

Вцілому перша половина матчу пройшла під акомпонемент різноманітних атак "Дніпра" і шалених сейвів Калініча. Підопічні Маркевича пробивали зблизька, здалеку, головою і так далі. Захист "Хайдука" виглядав розгубленим і не встигав за думкою і швидкістю "дніпрян". Але, як виявилось, хорватському голкіперу не потрібні захисники і він успішно зберіг недоторканість своїх воріт до кінця тайму.

Інколи виклакали занепокоєння контратаки хорватів, адже оборонці "Дніпра" помітно розслаблялись і забували про свої основні функції. Під кінець першої половини гри "дніпряни" почали більше помилятись і нервувати, скоріше за все через нереалізацію великої кількості своїх моментів. Яскравою демонстрацією цього став грубий фол Кравченка у ситуації, яка цього точно не вимагала.

Отже, команди пішли на перерву і було дуже цікаво, що придумає Ігор Тудор аби його команда нарешті перейшла від суто оборонних дій до атаки. Маркевич у перерві теж мав налаштувати своїх гравців на позитивну хвилю і заспокоїти їх, адже матч потрібно вигравати було саме Києві, а не відкладати вирішення задачі на матч-відповідь.

У другому таймі команди виглядали практично рівно. Якось втомлено виглядали команди. Моментів стало менше, але з’явились голи. Відкрили рахунок хорвати після непорозуміння захисників. Проте український клуб швидко відквитав пропущений гол.

Після двох голів гра стала більш сухою. Але стадіон ожив, коли на поле вийшов Артем Мілевський. Форвард старався. Але нічого небезпечного створити йому не вдалось.

Під завершення матчу "Дніпро" знов прокинувся. Гострота пішла з правого флангу, де з'явився Лео Матос, який у підсумку і віддав гольову передачу на Шахова.

Отже, "Дніпро" виграв, але рахунок 2:1 не можна вважати надто вдалим досягненням, адже у Хорватії буде дуже важко і "Хайдук" явно не буде відсиджуватись у атаці.

"Дніпро": 71. Бойко, 3. Мазух, 17. Стрініч, 44. Федецький, 23. Дуглас Сілва, 20. Бруно Гама, 49. Зозуля, 4. Кравченко С., 29. Ротань, Калініч, 11. Селезньов
Запасні: 27. Лаштувка, 6. Лео Матос, 14. Чеберячко, Лучкевич, 17. Політило, 23. Бартуловіч, 30. Шахов

"Хайдук": 91. Калініч Л., 4. Міліч А., 5. Міловіч, 22. Малоча, 7. Анджелковіч, 18. Цакташ, 31. Сушіч, 6. Вршаєвіч, 9. Магліца, 77. Куассі, 11. Готаль
Запасні: 1. Томіч, 2. Мікановіч, 17. Йозіновіч, 23. Ніжіч, 8. Влашіч, 78. Мезга, 99. Мілевський

Гол: Калініч,50; Шахов,88 - Сушіч,47

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41054 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Хайдук - 2:1

Швейцарська суддівська бригада розсудить "Динамо" та "Аякс"