Вт, 16-04-2024, 19:40

19:40
"Дніпро" - "Карпати" - 1:4

Дніпропетровський "Дніпро" та львівські "Карпати" закрили програму 28 туру чемпіонату України з футболу видовищним поєдинком на "Дніпро Арені".

Львівські “Карпати” після непереконливої гри проти запорізького “Металурга” здобувають впевнену перемогу у виїзному матчі із українським грандом.

Для підопічних Олександра Севідова все розпочиналося не дуже успішно. З перших хвилин “Дніпро” заволодів ініціативою, і хоч господарі довго не могли створити небезпечного моменту, вони все ж психологічно перегравали “зелено-білих”. Після перерви “дніпряни” продовжили контролювати хід поєдинку й на 49 хвилині відкривають рахунок. Відзначився Євген Селезньов, який навіть не підозрював, наскільки погано для них завершиться цей матч.

“Карпати” помалу почали відводити гру від власних воріт, але продовжували діяти другим номером. Переломним моментом у матчі стала 64 хвилина, коли Зеньов реалізував пенальті. Після цього “Дніпро” втратив контроль над поєдинком й почав пропускати незрозумілі контратаки. Натомість “Карпати” впіймали хвилю й почали реалізовувати свою моменти.

Спершу Льопа, а згодом двічі Гладкий відзначилися у воротах Бойка, довівши рахунок до розгромних 1:4. Відтак “Дніпру” тепер варто добре попрацювати над тим, щоб крім чемпіонства не втратили ще й другу сходинку у чемпіонаті, адже у спину їм дихає “Металіст” та “Динамо”.

"Дніпро": 71. Бойко Денис, 2. Влад Олександру, 3. Ондржей Мазух, 8. Джуліано , 9. Калініч Нікола, 10. Коноплянка Євген, 11. Селезньов Євген, 14. Чеберячко Євген, 29. Руслан Ротань, 44. Артем Федецький, 89. Сергій Політило

Запасні: 16. Лаштувка Ян, 6. Джаба Канкава, 7. Кулаков Денис, 18. Зозуля Роман, 20. Гама Бруно, 23. Дуглас , 99. Матеус

"Карпати": 29. Ільющенков Олександр, 5. Гітченко Андрій, 8. Володимир Костевич, 10. Гладкий Олександр, 19. Мартинюк Ярослав, 20. Зеньов Сергій, 21. Балажіц Грегор, 22. Льопа Дмитро, 24. Пашаєв Павло, 88. Даушвілі Муртаз, 92. Чачуа Амбросій

Запасні: 23. Мисак Роман, 9. Габовда Юрій, 32. Пластун Ігор, 34. Сергійчук Михайло, 39. Васін Денис, 77. Бохашвілі Євген, 91. Юрій Яструб

Голи: 1:0 - Селезньов (49) 1:1 - Зеньов (56-пен), 1:2 - Льопа (63), 1:3 - Гладкий (83), 1:4 - Гладкий (90+8)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41650 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Карпати - 1:4

Девіч - наш гравець і взимку, і влітку, і восени, запевняє Ярославський
Клаудіо Раньєрі розповів про заповітну мрію римлян
Стартовий тур першої ліги: різні показники новачків
Ярославський запевняє, що не байдужий до того, що відбувається в українському футболі
Степаненко - "відкриття року" в "Шахтарі"
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал Сосьєдат" - "Валенсія"