Чт, 18-04-2024, 20:05

18:20
"Дніпро" - "Динамо" М - 3:1. ВІДЕО

Підопічні Хуанде Рамоса здобули переконливу перемогу у товариському поєдинку з московським "Динамо".

Росіяни розпочали поєдинок більш активно, ніж дніпропетровці, і вже на третій хвилині відкрили рахунок. Проте команда Рамоса дуже швидко вирівняла гру та почала організовувати свої атаки. Ще до перерви Селезньов зрівняв рахунок, а вже у другій половині зустрічі Зозуля та Кобахідзе ще по разу відзначилися у воротах суперника, що у підсумку дозволило здобути закономірну перемогу з рахунком 3:1.

"Дніпро": 77. Шеліхов Денис, 3. Мазух Ондржей, 6. Канкава Джаба, 8. Джуліано, 11. Олійник Денис, 14. Чеберячко Євген, 17. Стрініч Іван, 21. Селезньов Євген, 29. Ротань Руслан, 44. Федецькій Артем, 99. Матеус

"Динамо" М: 1. Шунін Антон, 3. Епуряну Олександр, 6. Фернандес Леандро, 7. Джуджак Балаж, 22. Кураньї Кевін, 26. Нобоа Крістіан, 28. Ігнатович Павло, 32. Ломіч Марко, 41. Сапета Олександр, 44. Чичерін Микита, 78. Соломатін Павло

"Дніпро" - "Динамо" - 3:1

Голи: Соломатін 3, Селезньов 36, Зозуля 70, Кобахідзе 90

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41106 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Динамо М - 3:1. ВІДЕО

Голкіперські пристрасті у "Баварії" тривають
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону
Найкращим футболістом України став Євген Коноплянка, а найкращий тренер – Мирон Маркевич
Тесак: Сповнений сил доводити, що достойний грати в "Зорі"