Пт, 26-04-2024, 15:54

17:37
"Дніпро" - "Чорноморець" - 2:1

Дніпропетровський "Дніпро" продемонстрував футбол більш високої якості, що у підсумку дозволило підопічним Мирона Маркевича здобути перемогу із рахунком 2:1.

Команди досить обережно розпочали зустріч, але господарі поля майже відразу заволоділи ініціативою й не віддавали її до фінального свистка. "Дніпро" створив кілька хороших нагод відкрити рахунок, але перший гол у матчі судилося забити гостям. На 20 хвилині "Чорноморець" провів хорошу атаку і Кутас вразив ворота команди Романа Григорчука.

Дніпропетровці, які були більш гострими попереду та більше контролювали м’яч, побігли вперед більшими силами. Команда Мирона Маркевича різними способами намагалася пробити захист "моряків", але одесити досить надійно тримали оборону. Врешті-решт на 37 хвилині протистояння Калініч забиває гол у відповідь. Відтак на перерву команди пішли із нічийним рахунком, а це означало, що у другому таймі доведеться все розпочинати спочатку.

Після перерви "Дніпро" додав швидкості та агресії, безупинно атакуючи ворота Паста. Штурм не припинявся і цілком закономірно на 66 хвилині зустрічі господарі забивають вирішальний гол. "Дніпряни" намагалися збільшити свою перевагу, але на висоті був все той же Паст, який демонстрував дивовижну реакцію.

У підсумку зустріч завершилася перемогою "Дніпра" 2:1, хоча дніпропетровці виглядали значно сильнішими. Але варто похвалити й "Чорноморець", який у матчі проти лідера УПЛ зумів продемонструвати досить якісний футбол та боровся із суперником до останніх хвилин.

"Дніпро": 71. Бойко, 3. Мазух, 17. Стрініч, 44. Федецький, 7. Канкава, 12. Бруно Гама, 24. Лучкевич, 28. Шахов, 29. Ротань, 9. Калініч, 10. Коноплянка

Запасні: 16. Лаштувка, 14. Чеберячко, 21. Бартуловіч, 90. Мігунов, 4. Кравченко С., 97. Блізніченко, 11. Селезньов

"Чорноморець": 44. Паст, 11. Бобко, 52. Тейку, 77. Кутас, 10. Гай, 8. Ковальчук К., 17. Аржанов, 32. Сіваков, 39. Опанасенко, 42. Зубейко, 19. Фомін

Запасні: 13. Мартищук, 33. Слінкін, 24. Гречишкін, 94. Данченко О., 26. Шиндер, 28. Назаренко, 90. Діденко

Голи: 1:1 - Калініч (37) - Бобко (20), Кутас (66) аг

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4968 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Чорноморець - 2:1

Сабо: Калітвінцев радитиме Ліппі тих же гравців
Рятувати потопаючий "Севастополь" буде Ангел з Болгарії
Сабліч завершив кар'єру
"Італійці" перемагають в Македонії
Девіч хоче зарплату рівня Тайсона та Хав'єра
Шевченко: У відпустку пішов здоровим
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 18 туру Французької Ліги 1: "Марсель (Марсель)" - "Ліон (Ліон)"