Сб, 20-04-2024, 18:36

19:40
"Дніпро" - "Базель" - 1:1. ВІДЕО

Ми були кращими. Ми атакували. Особливо, у першому таймі. Та й, зрештою, у другому.

Язик не повернеться сказати, а пальці — написати, якісь докори на адресу підопічних Хуанде Рамоса. "Дніпро” атакував, "Дніпро” доводив глядачам на трибунах і перед телевізором, що ця команда більш достойна на вихід у наступний раунд євротурніру. Але... Запам'ятайте його! Деніц Айтекін — суддя з Німеччини. Суддя несправедливий.

Ключовий епізод №1 — на 65-й хвилині Калініч побачив перед собою червону картку. За що? Навряд чи сам рефері, переглядаючи повтор, зможе пояснити.

Ключовий епізод №2. На 80-й хвилині суддя вгледів порушення у карному від Романа Зозулі. Чи було воно насправді? - Не було. Але Шер з 11-метрового таки зрівняв рахунок.

А до цього дніпряни, попри те, що грали в меншості, таки вийшли вперед. Селезньов з пенальті нарешті реалізував одну з багатьох своїх нагод. На жаль, лише одну. Загалом з виходом Коноплянки, який розпочинав гру із лави запасних, дії підопічних Хуанде Рамоса в нападі стали набагато як креативнішими, так і небезпечнішими. Але...

Чому ж не вдалося виконати місію підопічним Хуанде Рамоса?

"Дніпро” - "Базель” - 1:1 (0:0)

Гол: Селезньов, 76 (з пен.) - Шер, 80 (з пен.)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41473 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Базель - 1:1. ВІДЕО

Чемпіонат Німеччини. "Борусія" Д - "Вердер" 2:0. ВІДЕО