Ср, 24-04-2024, 12:44

20:20
"Дніпро" - "Арсенал" - 3:0. ВІДЕО

Дніпропетровський "Дніпро" без проблем розібрався із ослабленим київським "Арсеналом".

Впродовж усього матчу було помітно, що на полі знаходяться різні за рівнем команди. "Дніпро" повністю переграв своїх опонентів, які нічого не змогли протиставити підопічним Хуанде Рамоса. Розгром розпочався на 19 хвилині матчу, коли Зозуля майстерно відправив кулю у сітку воріт суперника.

Після перерви "дніпряни" ні на хвилинку не припиняли атакувати, що у підсумку дозволило їм ще двічі засмутити Бакалова та його команду. Незіграний "Арсенал" намагався чинити опір іменитому супернику, натомість ще більше помилявся та пропускав ще гостріші моменти.

Варто згадати й про поле "Дніпро Арени", яке під кінець матчу повністю втратило вигляд, і більше нагадувало звичайний газон пересічного стадіону, ніж елітної арени. Проте це не завадило господарям здобути чергові три очки у поєдинку проти оновленого "Арсеналу", якому треба ще багато над чим попрацювати, щоб повернутися до колишньої форми.

"Дніпро": 16. Лаштувка, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 44. Федецький, 23. Дуглас Сілва, 18. Зозуля, 8. Джуліано, 4. Кравченко С., 29. Ротань, 9. Калініч, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 5. Мандзюк, 6. Канкава, 19. Кобахідзе, 28. Шахов, 7. Кулаков, 21. Селезньов

"Арсенал": 23. Сарнавський, 4. Одібе, 5. Сидоренко, 29. Обрадовіч, 31. Романчук, 10. Аржанов, 13. Шарпар, 19. Мартинюк, 27. Старенький, 7. Мазілу, 20. Адійя

Запасні: 1. Рева, 6. Рафаель дос Сантос, 25. Пеле, 9. Бушман, 28. Турчанов, 22. Гоменюк, 37. Бровко

"Дніпро" - "Арсенал" - 3:0

Голи: Зозуля 19, Матеус 50 (п), Федецький 68

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41043 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Арсенал - 3:0. ВІДЕО