Чт, 28-03-2024, 13:37

20:36
"Динамо" З - "Динамо" - 1:1. ВІДЕО

Київське "Динамо" не зуміло втримати перемоги у поєдинку проти загребського "Динамо".

Знову мільйони українських вболівальників змушені вимикати телевізор засмученими, адже коли команда пропускає гол на останніх секундах — це завжди сумно та неприємно.

Суперникам з перших хвилин матчу довелося грати у складних погодних умовах, адже падав сильний сніг, через який майже нічого не було видно. Суддя вирішив припинити матч, який відновився лише через 20 хвилин.

Господарі поля відразу перехопили ініціативу, і майже не віддавали м'яч супернику. Гострі атаки хорватів часто завершувалися небезпечними моментами біля воріт киян, проте то Коваль, то поперечка рятували "Динамо” від пропущеного гола. Вже перед свистком арбітра на перерву, "синьо-білим” вдалося провести атаку, яку влучним ударом завершив Ярмоленко.

У другій половині протистояння гра проходила на зустрічних курсах, проте знову ж таки була помітна перевага господарів поля. Сніг розтопився, і газон перетворився на болото, по якому гравці бігали впродовж наступних 45 хвилин. У кінці зустрічі загребське "Динамо” взяло в облогу володіння Максима Коваля, і у підсумку заробило право пробивати пенальті. Крстановіч з позначки не схибив, і встановив остаточний результат у поєдинку 1:1.

Можна багато говорити про те, чи було там пенальті, чи ні, але те, що кияни зупинилися, і почали грати на утримання рахунку - це факт. За що футбольна фортуна від них і відвернулася. Таким чином команда Олега Блохіна стала єдиною командою із квартету А, яка поділилася очками із загребським "Динамо”, проте сподіватимемося, що навесні у Лізі Європи кияни такою благодійністю не займатимуться.

Динамо З: 30. Келава, 14. Врсалько, 24. Виду, 4. Шимуніч, 3. Ібаньєс, 6. Адема, 8. Ковачіч, 10. Саммір, 77. Брозовіч, 21. Бечірай, 90. Чоп

Запасні: 33. Мітровіч, 2. Пульіч, 19. Піваріч, 5. Калелло, 20. Аліспахіч, 28. Халіловіч, 99. Крстановіч

Динамо: 35. Коваль М., 33. Тайво, 3. Бетао, 5. Вукоєвіч, 17. Михалик, 4. Велозу, 19. Гармаш, 25. Аруна, 9. Ярмоленко, 11. Ідейє, 99. Дуду

Запасні: 1. Шовковський, 14. Рибалка, 23. Богданов, 85. Рафаель, 13. Мехмеді, 15. Рубен

"Динамо" З - "Динамо"

Голи: Ярмоленко 45, Крстанович 95

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 41023 | Додав: adminA | Теги: Динамо З - Динамо - 1:1. ВІДЕО

Кан: "Баварія" зобов’язана досягати хоча б мінімального