Сб, 20-04-2024, 11:48

22:21
"Динамо" - "Відеотон" - 0:0

Сьогодні підопічні Сергія Реброва спарингували у Марбельї з лідером угорського чемпіонату.

Перед матчем керманич "Динамо" звернувся до підопічних зі словами: "Пам’ятайте, вже за п’ять днів у нас перша гра з "Генгамом", і до неї ми маємо підійти у всеозброєнні". "Відеотон", до слова, хороший спаринг-партнер, адже після 17 турів чемпіонату Угорщини команда із Секешфехервару прямує на першій сходинці, маючи солідний гандикап над суперниками.

У перші хвилини найактивнішим гравцем на полі був Ярмоленко. Але спершу він невдало виконав штрафний, а в іншому епізоді пробив зльоту після скидання Буяльського - невлучно. На 13-ій хвилині відповіли суперники - Рибка парирував дальній удар від Шандора. Але "Динамо" продовжило натиск. На 20-ій хвилині вперше по воротах приклався Теодорчик, проте з його ударом впорався голкіпер.

В одному з епізодів капітану "Динамо" Ярмоленку не сподобалося, як проти нього зіграв суперник. Андрій вдався до поштовху, тож побачив перед собою "гірчичник". Перші півгодини протистояння закінчилися ударами Теодорчика та Мякушка - в обох випадках м'яч не влучив у площину воріт.

"Відеотон" відбився, а на 34-ій хвилині організував контрвідповідь, Філіпе Олівейра вийшов на побачення з Рибкою, підсік м'яч над голкіпером, проте влучив у перекладину. М'яч таки опинився у сітці, але угорських воріт. Ярмоленко переграв кіпера "Відеотона", однак зробив це з офсайду.

Після відпочинки суперники запропонували один одному більш відкриту гру. Теодорчик вже на перших хвилинах отримав шанс для рандеву з голкіпером, але лайнсмен помилково зафіксував офсайд. Натомість на 53-ій хвилині після помилки Бурди одразу двоє гравців "Відеотона" вибігли на одного Рибку - голкіпер зіграв просто блискуче, відвівши загрозу.

Ще один показовий момент відбувся на 63-ій хвилині. Голкіпер угорців парирував підступний удар Ярмоленка зі штрафного, після чого суперники "Динамо" організували блискавичну відповідь - лише Селін зумів буквально в останній момент перешкодити виходу сам на сам із Рибкою.

За двадцять хвилин до закінчення матчу наставник "Відеотона" освіжив гру одразу шістьма замінами, тоді як Ребров випустив лише одного Гусєва. Невдовзі до нього приєднався ще й Кравець. Проте змінити результат на табло не вдалося жодній із команд.

"Динамо": Рибка, Хачеріді, Селін, Бурда, Бетао, Беланда (Сидорчук, 80), Мякушко (Гусєв, 69), Харатін, Буяльський, Ярмоленко, Теодорчик (Кравець, 74)

Попередження: Ярмоленко - Сольнокі, Паяц.

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41083 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Відеотон - 0:0

Стартовий тур другої ліги: юні "моряки" розгромили "Десну". Огляд всіх матчів