Пт, 29-03-2024, 12:34

23:01
Динамо вдома програло Лаціо та вилетіло з Ліги Європи

Динамо поступилося Лаціо в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Перший матч завершився результативною нічиєю – 2:2. Цей результат залишав для Динамо хороші шанси на підсумковий успіх. Оптимізму додавала й гра киян у Римі, де вони непогано виглядали в обороні та добре будували власні атаки. Сьогодні ж на полі ми побачили інше Динамо – провали в захисті та слабкий футбол попереду.

Лаціо з перших хвилин пішов великими силами вперед, а "динамівська" оборона почала тріщати по швах. Андерсон та Іммобіле створювали момент за моментом, Чіро ще в першому таймі мав достатньо шансів відзначитися, але в останній момент захисники та голкіпер Динамо рятували ситуацію.

Однак гості все одно знайшли можливість забити до перерви – Луїс Альберто виконав фірмову подачу з кутового, а Лейва головою переправив м'яч у сітку. Динамо відповіло на це кількома швидкими випадами від Циганкова та Бєсєдіна, які акцентованими ударами не завершилися. Запам'ятався гострий неточний постріл Буяльського, але загалом кияни програвали супернику за всіма статтями.

Другу половину зустрічі Лаціо розпочав не настільки агресивно, але гольові епізоди біля воріт Бойка все одно з'являлися. Міг забивати з пари метрів Патрік – пробачив, не залишався на голодному пайку Іммобіле, дуже гострими були випади Андерсона та стандарти Луїса Альберто.

Саме чергова подача креативного лідера римлян вдруге призвела до взяття воріт Бойка – вдало прийшов у штрафний майданчик киян де Врей. Натомість Динамо знову рідко виходило в атаку. Реальну загрозу володінням "б'янкочелесті" принесли тільки удари Циганкова та Гонсалеса з-за меж штрафного майданчика.

Таким чином, Динамо за сумою двох матчів поступилося Лаціо в 1/8 фіналу Ліги Європи та припинило боротьбу в турнірі.

Детальний звіт про матч читайте на "Футбол 24" згодом.

Ліга Європи. 1/8 фіналу, матч-відповідь

Динамо – Лаціо – 0:2 (за сумою двох матчів – 2:4)

Голи: Лейва, 23, де Врей, 83

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4747 | Додав: adminA | Теги: Динамо вдома програло Лаціо та виле

Перша ліга третій тур. "Олександрія" не знає втрат
"Індепендьєнте" пробилося до фіналу Копа Судамерікана. ВІДЕО
Шостий тур Української Прем’єр-ліги: підсумки
Марко Девіч вже майже домовився про перехід в київське "Динамо"
Едіна Джеко вже хоче "Ліверпуль"
"Локомотив" поки не отримував пропозицій про перехід Алієва
Швейцарська влада перевірить ФІФА та УЄФА
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону