Пт, 19-04-2024, 12:40

22:21
"Динамо" - "Таврія" - 2:0. ВІДЕО

Після ряду невдалих матчів київське "Динамо" нарешті здобуло перемогу. На НСК "Олімпійський" була обіграна сімферопольська "Таврія".

В першому таймі господарі грали дуже академічно, тому захисники "Таврії" легко нейтралізовували небезпеку на своїй половині поля. Періодично увагу на себе звертав Безус, але йому не вистачало точності у вирішальний момент. Кримчани увесь час оборонялися. На чужій половині бігав один Фещук, але крім зіткнення з Відою і одного неточного удару він нічим не запам'ятався.

Другий тайм почався з атак "Динамо". На 50 хвилині найактивніший гравець у цьому матчі відкрив рахунок. Отримавши зручний пас від Мбокані, Безус прицільно пробив у самісінький кут воріт Кахрімана. Класний момент мав Ленс, який головою замикав подачу Велозу з кутового. Всі питання щодо переможця зняв Андрій Ярмоленко, який скористався передачою зі своєї половини поля, вийшов на побачення з Кахріманом і майстерно його перекинув.

Три очки - це, звісно, добре, але якихось кардинальних покращень в грі "Динамо" поки що не помітно. В першому таймі гра "біло-блакитних" справила доволі гнітюче враження, і лише погана форма суперника дозволила киянам не зганьбитися перед своїми уболівальниками.

"Динамо" - "Таврія" - 2:0

Голи: Безус (50), Ярмоленко (73).

"Динамо": Шовковський, Гусєв, Віда, Драговіч, Тремулінас, Вукоєвіч, Велозу (Аруна, 66), Безус (Макаренко, 76), Ярмоленко, Ленс (Ідейє, 83), Мбокані

"Таврія": Кахріман, Буссаїді, Даценко, Любічіч, Путраш (Габовда, 30), Ярчук, Причиненко, Гомес, Гуменюк, Назаренко (Калініченко, 56), Фещук (Коробка, 74)

Попередження: Вукоєвіч, Віда - Причиненко, Кахріман, Гомес

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41663 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Таврія - 2:0. ВІДЕО

Володимир Єзерський: "Зорі" потрібні досвідчені гравці
Сеск: У Мессі важко буде відібрати "Золотий м’яч"