Пт, 29-03-2024, 14:27

23:09
"Динамо" - "Спартак" - 2:0. ВІДЕО

На навчально-тренувальних зборах в іспанській Марбельї київське "Динамо" переконливо перемогло московський "Спартак".

Попри статус товариського поєдинки "Динамо" - "Спартак" завжди забарвлені особливим відтінком та ажіотажем серед вболівальників. Зрештою, в таких матчах в очній зустрічі зходяться два найтитулованіші клуби пострадянського простору, історія протистоянь яких сягає понад 80 років.

І, безперечно, обидві команди сьогодні хотіли перемогти. "Спартаківці" ще пам'ятали тріумфи киян в кваліфікції до Ліги чемпіонів -2008 ( двічі по 4:1), підопічні ж Юрія Павловича прагнули реабілітуватись за поразку від "Рубіна" у фіналі "Marbella Cup" та підтвердити статус сильного колективу.

Свою націленість на результат київська команда показала вже на початку поєдинку. "Синьо-білі" з перших хвилин гри заволоділи ініціативою на полі і не відпустили її до кінця зустрічі. Особливою активністю на половині поля суперника виділявся Браун Ідеє. Саме завдяки старанням нігерійця українська команда повела в рахунку. Протягом поєдинку нагоди відзначитись мали як "Динамо" так і "Спартак", проте знову рахунок помінявся наприкінці зустрічі: подвоїв перевагу підопічних Сьоміна Карлос Корреа, який в другому таймі замінив Лукмана Аруну.

2:0 - в протистоянні одвічних суперників вкотре вікторія за "динамівцями".

"Динамо" (Київ) - "Спартак" (Москва) - 2:0

Гол: Пареха (27) АГ , Корреа (89).

Попередження: Паршивлюк (73).

"Динамо": Коваль (Шовковський, 46), Бетао, Хачеріді, Алмейда, Юссуф, Нінкович (Дуду, 60), Аруна (Корреа, 65), Ярмоленко (Алієв, 81), Мілевський, Ідеє, Мехмеді (Грамаш, 46).

"Спартак": Заболотний, Паршивлюк, Пареха ( Каріока, 46), Сухі, Макєєв (К.Комбаров, 54), Арі (Ананідзе, 54), Зотов (Дзюба, 46), Д. Комбаров (Козлов, 86), де Зеув, Білялетдінов (Бризглов, 46), Веллітон.

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41132 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Спартак - 2:0. ВІДЕО