Чт, 28-03-2024, 17:59

20:52
"Динамо" - "Шахтар" - 1:2. ВІДЕО

На десерт у 23 турі чемпіонату України з футболу на вболівальників чекало принципове протистояння між київським "Динамо" та донецьким "Шахтарем", яке завершилося на користь команди Мірчі Луческу.

Господарі поля з перших хвилин матчу намагалися швидко відкрити рахунок, і вже на 10 хвилині протистояння "Динамо” виходить вперед. Активність киян дозволила Ярмоленку результативно пробити по воротах та підняти на ноги увесь НСК "Олімпійський”. Проте пропущений гол не засмутив гравців "Шахтаря”, які почали діяти більш небезпечно та організовано.

Впродовж матчу були моменти в обох команд. Найбільше замам'яталися епізоди, коли Ідейє не влучив у пусті ворота, а після удару Тайсона ворота "Динамо” врятувала поперечка. Ще до перерви "гірники” зуміли відновити рівновагу, залишивши усе найцікавіше на другий тайм.

Після перерви пристрасті на полі не вщухали. Команди боролися за м'яч і намагалися заволодіти ініціативою, проте проходила рівна гра, рівних суперників. На 75 хвилині Мхітарян красивим ударом завершив класичну атаку "Шахтаря”, поставивши крапку у цьому напруженому матчі.

Останні хвилини протистояння "Динамо” намагалося врятувати нічию, проте забракло сил та швидкості, що у підсумку дозволило відсвяткувати гостям перемогу. Таким чином "Шахтар” здобуває свою чергову перемогу та доводить, що заслуговує бути чемпіоном України 2013 року.

"Динамо": 35. Коваль М., 2. Даніло Сільва, 24. Віда, 33. Тайво, 17. Михалик, 4. Велозу, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 11. Ідейє

Запасні: 1. Шовковський, 3. Селін, 9. Безус, 16. Сидорчук, 23. Буяльський, 13. Мехмеді, 15. Рубен

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 6. Степаненко, 22. Мхітарян, 7. Фернандінью, 28. Тайсон, 9. Адріано, 11. Едуардо

Запасні: 32. Каніболоцький А., 38. Кривцов, 26. Рац, 3. Хюбшман, 24. Гречишкін, 20. Коста, 17. Майкон Олівейра

"Динамо" - "Шахтар" - 1:2

Голи: 1:0 - Ярмоленко (10) 1:1 - Сілва (44-аг), 1:2 - Мхітарян (75)

<br />

Динамо Киев - Шахтёр 1:0 Ярмоленко 10′ по fcdk
Динамо Киев - Шахтёр 1:1 Данило Силва 44... по fcdk
Динамо Киев - Шахтёр 1:2 Мхитарян 75′ по fcdk
Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4978 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Шахтар - 1:2. ВІДЕО

"Карпати" знову розгромлені "Боруссією". Львів'яни все ще без набраних очок. ВІДЕО