Пт, 19-04-2024, 22:15

19:43
"Динамо" рекордно принизило "Бешикташ" і не пустило турків у плей-офф ЛЧ. ВІДЕО

Команда Сергія Реброва накидала туркам 6 голів у матчі 6-го туру Ліги чемпіонів.

Уперше в історії київське "Динамо" забило 6 голів у рамках групового етапу ЛЧ. Навіть 5 разів кияни ніколи не забивали. Відзначились Бєсєдін, Ярмоленко, Буяльський, Гонсалес, Сидорчук і Мораєс.

Команда Сергія Реброва помстилась на полі за неадекватну поведінку турецьких фанатів на трибунах (турки кидали петарди в нижні сектори, атакували простих вболівальників і виривали крісла).

Уже на 9-й хвилині Андрій Ярмоленко на лицьовій відвозив суперника і прострілив на порожні ворота – Артем Бєсєдін забив свій перший гол в ЛЧ. Згодом Андреас Бек випадково зачепив ногами Дерліса Гонсалеса. Шотландський суддя призначив пенальті і вилучив німця. Ще за декілька хвилин "динамівці" пресингом вимусили помилитись суперника, і Віталій Буяльський перекинув і голкіпера, і захисників. Наприкінці тайму Дерліс з рикошетом від захисника довів до сліз голкіпера "Бешикташа" Фабрісіо.

По перерві Венсан Абубакар на рівному місці заробив другу жовту, буцнувши у відчаї м'яч після свистка. Маючи уже на 2 гравці більше, "Динамо" забило ще двічі. Сидорчук з ненайзручнішої позиції знайшов шпарину в ближньому куті, зігравши на добиванні. Мораєс, вийшовши на заміну, скористався третім у матчі гольовим пасом Андрія Ярмоленка.

"Динамо" завершує груповий етап Ліги чемпіонів на 4-му місці, але з позитивною різницею голів 8:6. "Бешикташ" вилітає у Лігу Європи з 3-го місця.

Ліга чемпіонів, 6 тур. Група B

"Динамо" – "Бешикташ" – 6:0

Голи: Бєсєдін, 9, Ярмоленко, 30 (пен.), Буяльський, 32, Гонсалес, 45+3, Сидорчук, 60, Мораєс, 77

Вилучення: Бек, 29, Абубакар, 56

"Динамо" – "Бешикташ". Турки кидали крісла та петарди в українських фанатів. "Динамо" – "Бешикташ". Кияни встановили антирекорд відвідуваності на НСК "Олімпійський" у Лізі чемпіонів.

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4748 | Додав: adminA | Теги: Динамо рекордно принизило Бешикташ

"Карпати" знову розгромлені "Боруссією". Львів'яни все ще без набраних очок. ВІДЕО