Пт, 29-03-2024, 12:24

21:31
"Динамо" перемогло "Зорю" на "Славутич-Арені". ВІДЕО

У рамках 19 туру УПЛ кияни перемогли "Зорю " – 2:1. Голами за "Динамо" відзначилися Гармаш і Бєсєдін.

Нагадаємо, що в матчі першого кола "Зоря" мінімально перемогла столичну команду. Сергій Ребров не зміг взяти до Запоріжжя дискваліфікованих Мораєса, Рибалку, травмованих Даніло Сілву та Сидорчука. Вперше у стартовому складі головного "Динамо" опинився молодий півзахисник Володимир Шепелєв. Також Сергій Ребров включив до стартової "одинадцятки" сербського новачка Пантіча. Інший новачок, Тамаш Кадар, як і Роман Яремчук, розпочав гру з лави для запасних. Поза заявкою гостей опинився Євген Хачеріді. "Зорю", як відомо, нещодавно залишили Сіваков та Караваєв.

Початок зустрічі шокував киян: нігерієць Бонавентуре після скидки грудьми від Чечера розстріляв Рудька – 1:0! Гості кинулися відіграватися, і їхні потуги в першому таймі увінчалися двома голами. Відзначилися Гармаш та Бєсєдін. За хвилину до голу Артема, Віда сфолив проти Бонавентуре. Автора голу у ворота "Динамо" довелося виносити на ношах. Замість Денніса вийшов Владислав Кулач.

У другому таймі вже екс-учасник Ліги Європи, окрім удару Кулача, не запам’ятався гольовими моментами поблизу воріт Рудька. На 87 хвилині Опанасенко ціною другої жовтої картки зупинив прорив Шепелєва. Отож, дякуючи голам Гармаша та Бєсєдіна кияни набирають 40 очок, лишаючись на другій сходинці. "Зоря" – третя.

В 20 турі "Динамо" вдома зіграє проти "Олімпіка", а команда Вернидуба вирушить до Полтави.

Чемпіонат України, 19 тур

"Зоря" – "Динамо" – 1:2

Голи: Бонавентуре, 4 – Гармаш, 14, Бєсєдін, 29

Вилучення: Опанасенко, 87 ("З")

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4737 | Додав: adminA | Теги: Динамо перемогло Зорю на Славутич-А