Чт, 28-03-2024, 15:59

22:22
"Динамо" перемогло "Маккабі" і пробилось до плей-офф Ліги чемпіонів. ВІДЕО

У матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів на НСК "Олімпійський" "Динамо" здолало "Маккабі" (Тель-Авів) з рахунком 1:0 і оформило путівку у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Гол на свій рахунок записав Денис Гармаш.

Кияни з перших хвилин взялись за справу і створили кілька небезпечних нагод біля воріт "Маккабі". Денису Гармашу вдалось навіть забити гол, але лайнсмен зафіксував офсайд і взяття воріт зараховано не було.

До середини першого тайму "Динамо" залишилось без свого лідера Андрія Ярмоленка. У одному з ігрових моментів Ярмоленко намагався пройти Рікана по флангу, але наразився на підкат і отримав болісну травму. Вінгер киян не зміг самотужки підвестись на ноги і покинув поле на медикарі.

Одразу після інциденту Сергій Рибалка виконав навіс зі стандарту, Таль Бен Хаїм 2 випадково пробив по своїх воротах, але Предраг Райковіч врятував ворота. Проте на добиванні першим опинився Денис Гармаш, який вгатив кулю під поперечину.

"Маккабі" моментами вдавалось вибухати і загострювати гру біля воріт "Динамо". Киянам епізодично помітно не вистачало концентрації, через що "біло-сині" нахапались непотрібних попереджень.

В другій половині матчу кияни і взагалі розділили ініціативу з гостями і часто оборонялись на своїй половині поля. "Динамо" надто статично грало в атаці, критично не вистачало динаміки у діях киян. Хоча не можна сказати, що "Маккабі" аж надто гостро атакував і створював серйозні проблеми киянам. Однак нотка нерву відчувалась, адже мінімальна перевага у один гол була дуже хиткою.

"Динамо" вперше за 17 років пробилось до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, посівши в групі друге місце. Першим в квартеті фінішував "Челсі", який переміг вдома "Порту".

Ліга чемпіонів. Груповий етап. 6 тур

"Динамо" - "Маккабі" - 1:0

Гол: Гармаш, 16

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4908 | Додав: adminA | Теги: Динамо перемогло Маккабі і пробилос

Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю
Третій тур ПЛ: огляд матчів неділі
Шовковський: Не варто злити "Динамо"
Снейдер став гравцем року в Нідерландах
Завершальні матчі четвертого туру ПЛ: потрійний удар "Дніпра" та "Металіста"
Едіна Джеко вже хоче "Ліверпуль"
ВІДЕО онлайн фіналу Клубного чемпіонату світу з футболу 2010 ТП Мазембе (ДР Конго) - Інтер (Італія)