Вт, 16-04-2024, 16:19

20:15
"Динамо" - "Ольборг" - 2:0. ВІДЕО

Залишившись в меншості, київські "динамівці" зуміли таки переломити хід зустрічі та "вигризти" таку важливу перемогу.

Після ганебної поразки в Данії виникло дуже багато запитань як до Сергія Реброва, так і до команди в цілому. Зокрема, Олег Гусєв говорив, що ця поразка є дуже потрібною, і вона повинна струснути команду. Потім одразу ж була більш ніж упевнена перемога над одним із конкурентів у боротьбі за "золото" - дніпропетровським "Дніпром". Сьогодні ж ми побачили, що "Динамо" справді зробило правильні висновки, оскільки здобуло не просто чергову перемогу, а звитягу в меншості.

Щодо звітного поєдинку, то кияни почали пресингувати з перших хвилин, однак гості не тільки впевнено цьому протидіяли, а й ще зорганізували декілька потенційно небезпечних атак. На це "динамівці" відповіли неточним ударом Беланди з-за меж карного. В цілому ж данська команда виглядала цілком непоступливим колективом, що вміє вдало захищатися та контратакувати.

Кияни ж почали створювати щось біль-менш цікаве після середини першого тайму - тут згадуються і постріл Сілви, і промах Сидорчука. Однак потужні та атлетичні данські захисники діяли дуже грамотно. Відтак м'яч до Кравця не доходив, і як наслідок, на перерву команди пішли з нуликами на табло.

Напевне, Сергій Ребров зміг підібрати правильні слова під час перепочинку. Оскільки кияни другий тайм почали досить активно. Зокрема згадуються моменти Беланди, коли марокканець після вишуканого пасу від Ленса у штрафному майданчику задалеко від себе відпустив сферу, та Ярмоленка, коли Андрій виходив під гострим кутом на ворота, перекидав Ларсена, проте в останній момент свого кіпера підстрахував Петерсен.

Ключовий епізод зустрічі трапився на 68 хвилині, коли Драговіч поклав на газон Рісгора, що якраз виходив віч-на-віч із Шовковським - фол останньої надії та червона картка. Але кияни "показали зуби" та не знітилися, і одразу ж після невдачі одного захисника інший забиває гол. Тепер вже гостям потрібно було думати не тільки про оборону, а й ще про атаку. Проте не судилося, оскільки на поле вийшов Олег Анатолійович, котрий і поставив вирішальну крапку.

В результаті маємо чергову яскраву перемогу та перше місце в групі із 9 очками в активі. Ольборг третій - 6 пунктів.

"Динамо" - "Ольборг"- 2:0 (0:0)

Голи: Віда, 70, Гусєв, 90+3

Вилучення: Драговіч, 68

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41130 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Ольборг - 2:0. ВІДЕО

Лівога захисника "Карпат" Ігоря Ощипка вдало прооперували у Мюнхені
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"