Чт, 28-03-2024, 15:53

22:31
"Динамо" оголосило загальну мобілізацію вболівальників на матч із "Генгамом". ВІДЕО

"Динамо" закликало усіх футбольних вболівальників підтримати клуб під час матчу-відповіді у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи проти французького "Генгама".

"Видалення протягом менше п'яти хвилин Андрія Ярмоленка і Юнеса Беланда буквально перевернули весь перебіг поєдинку з "Генгамом" з ніг на голову. Зрештою суперники скористалися своєю величезною перевагою і все ж зуміли перемогти.

Але іноді такі перемоги схожі на поразку, адже мінімально поступившись, динамівці морально подвоїли, а то й потроїли свої сили перед повторним поєдинком.

Вболівальники київського "Динамо" ніколи не залишали свою улюблену команду у важку годину. А вона настала, адже французи травмували ще й Джермейна Ленса та Сергія Сидорчука... У зв'язку з цим оголошується динамівська футбольна мобілізація. Команді як ніколи потрібна підтримка 12-го гравця.

Віримо, що разом ми створимо 26 лютого неповторну атмосферу, яка допоможе нашим хлопцям перемогти! Приходьте на головну спортивну арену країни. Початок матчу о 20:00", - йдеться у зверненні клубу на офіційному сайті "Динамо".

Нагадаємо, ще до перерви між таймами у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи "Генгам" - "Динамо" кияни залишились у меншості, оскільки арбітр матчу за сумнівним рішенням видалив Андрія Ярмоленка та Юнеса Беланду.

Перемагаючи 1:0, у другому таймі "Динамо" пропустило два голи і зазнало поразки у матчі.

Категорія: Навколо футбольні новини | Переглядів: 4922 | Додав: adminA | Теги: Динамо оголосило загальну мобілізац

Мхітарян: "Рома" - теж не подарунок
Мартін Демікеліс по-дружньому попрощався з Ван Ґаалем
Голайдо перейшов до донецького "Металурга"
10-копійчана монета коштувала запорізькому "Металургу" 3000 грн
Сімферопольська "Таврія" купила собі нового голкіпера
Гравці Серії А погрожують страйком
ВІДЕО онлайн фіналу Клубного чемпіонату світу з футболу 2010 ТП Мазембе (ДР Конго) - Інтер (Італія)