Вт, 23-04-2024, 23:00

23:39
Динамо не змогло перемогти Ворсклу

Динамо на виїзді не змогло обіграти Ворсклу в рамках 4-го туру УПЛ (0:0).

Розпочався поєдинок із швидкої заміни у Ворскли. Голкіпер господарів Богдан Шуст отримав пошкодження, зіткнувшись зі своїм партнером, та вже на 6-й хвилині був замінений. На поле вийшов Олександр Ткаченко. Перший небезпечний момент створили кияни в середині тайму. Циганков виконав класний пас у штрафний Ворскли, але Бєсєдін не зміг влучити у ворота з 5-ти метрів. Однак слід зазначити, що футболіст пробивав з незручної позиції. Вже за 10 хвилин Динамо повинно було виходити вперед. Захисники Ворскли припустилися дуже грубої помилки, після чого Ярмоленко разом з Гармашем виходили на ворота Ворскли. Однак Гармаш примудрився влучити у стійку з вбивчої позиції. Вже у компенсований час Кадар та Циганков організували хорошу контратаку, але Віктор, прибиваючи в один дотик, не влучив по воротах.

Ворскла також створила хороший момент. Матвієнко прорвався на лівому фланзі та віддав на Коломойця, а той не зміг поцілити у ворота, пробиваючи в один дотик. Вдало зіграв гравець, випередивши Віду. Однак перший тайм так і закінчився внічию 0:0.

Другий тайм проходив також за переваги гостей, однак з меншою кількістю гольових нагод. Гравці Ворскли вдало вибудували свій захист, тому кияни інколи намагалися пробивати з дальніх дистанцій. Непоганий удар виконав Буяльський, але голкіпер Ворскли впевнено забрав м’яч в руки. Добре пробивав Гармаш, але поцілив у одного із захисників. Ворскла у свою чергу грала виключно на контратаках, великими силами обороняючись. За 10 хвилин до кінця матчу Динамо мало непоганий момент. Після подачі Ярмоленка Кравець зміг пробити головою, але влучив у Гармаша. Вже після цього м'яч полетів у ворота, однак голкіпер Ворскли на лінії здійснив хороший сейв. Наприкінці матчу на полі зав'язалася сутичка між футболістами, після якої Буяльський та Пердута отримали по жовтій картці. У компенсований час знову дальній удар виконав Гармаш, але знову прямо у руки голкіперу. Цей удар став останнім у матчі.

У підсумку Динамо вперше у нинішньому сезоні УПЛ втрачає очки, але з 10-ма пунктами все ще очолює турнірну таблицю. Ворскла залишилася на 4-му місці з 7-ма очками.

Україна, УПЛ. 4-й тур

Ворскла – Динамо – 0:0

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41310 | Додав: adminA | Теги: Динамо не змогло перемогти Ворсклу

Президент і капітан "Бешикташа" задоволені жеребкування ЛЄ: Кияни не будуть серйозним конкурентом